Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

·         ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;

·         виконати завдання пробного тесту у реальному часі і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

·         психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

·         навчитись ефективно розподіляти час;

·         оцінити свій рівень навчальних досягнень та скоригувати подальшу підготовку зо зовнішнього незалежного оцінювання;

·         отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (за бажанням).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

ПОЛОЖЕННЯ

про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

 

Вартість одного тестування для одного учасника буде розміщена на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 11 грудня 2018 року.
З детальною інформацією про умови реєстрації осіб, які виявили бажання брати участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, можна буде ознайомитися вже з 7 грудня 2018 року.
     Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні буде проходити з 8 по 31 січня 2019 року на сайті регіонального центру

 

Увага!


     До 25 лютого 2019 року на інформаційних сторінках 
«Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (запрошення-перепустки) та інформацію про сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

 

     Також у цей період на нашому сайті буде розміщено Мережу пунктів проведення пробного ЗНО з маршрутами доїзду.

Графік проведення пробного ЗНО:

16 березня 2019 року – з української мови і літератури

23 березня 2019 року – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов

Пропуск учасників пробного ЗНО до пунктів тестування буде здійснюватися з 10.15 до 10.50 за наявністю паспортного документу, на підставі якого здійснювалася реєстрація, та запрошення-перепустки.

 

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

З предметів:

Терміни

Внесення відповідей до сервісу в особистому кабінеті

Оприлюднення правильних відповідей на сайті УЦОЯО

Оприлюднення результатів пробного ЗНО в особистому кабінеті

– з української мови і літератури

з 16 до 18 березня

2019 р.

19 березня  2019 р.

30 березня  2019 р.

– з інших предметів

з 23 до 25 березня 2019 р.

26 березня  2019 р.

6 квітня       2019 р.

УВАГА!

У разі, якщо Ви не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

 

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти:

 

-          (06264) 2-02-58 (приймальня);

-          з організаційних питань – (06264) 2-03-51, (06264) 2-03-52,    (097) 283-51-94 (організаційно – методичний відділ);

-          з технічних питань – (06264) 2-02-59, (095) 523-30-74 (відділ інформаційних технологій).