ЗНО-2019. Батьківські збори у Краматорському ВПУ

З метою ознайомлення та роз’яснення процедури реєстрації та особливостей проведення ЗНО-2019, підвищення психолого-педагогічної грамотності батьків у Краматорському вищому професійному училищі 15 грудня 2018р. були проведені загально училищні батьківські збори груп 3 курсу.

 

На зборах були присутні члени адміністрації, класні керівники, майстри виробничого навчання випускних груп та батьки учнів випускних груп.

По першому питанню порядку денного виконуюча обов’язки заступника директора з навчальної роботи Новікова О.В. ознайомила батьків  з чинними нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти, Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, які регулюють процеси організації та проведення ЗНО у 2019 році; повідомила, що учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, складають Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (за вибором учня), третій предмет – за вибором учнів, у 2019 році складається в закладах ЗП (ПТ)О згідно з робочим навчальним планом.

Батьки були ознайомлені з термінами проведення зовнішнього незалежного оцінювання, з особливостями реєстрації,  необхідними документами для здійснення реєстрації та з можливістю участі майбутніх випускників у пробному ЗНО.

Новікова О.В. акцентувала увагу батьків  на правилах поведінки учнів під час  проведення ЗНО, на заборону мати при собі будь-які засоби зв’язку,пристрої  зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані, рукописні матеріали тощо, та наголосила на необхідність батькам і учням серйозно поставитися саме до організації та проведення ЗНО, тобто завчасно дізнатися про місце проведення ЗНО з відповідного предмету, продумати під’їзд до місця проведення та розрахувати час, необхідний для того, щоб дістатися до пункту складання ЗНО. Обов’язково з собою треба взяти всі необхідні документи. 

По другому питанню порядку денного заступник директора з НВР Шаповалова Н.О. розповіла батькам про проходження виробничої практики, виконання творчих робіт, складання учнями Державної кваліфікаційної атестації, працевлаштування  та про можливість випускників продовжити навчання  у групах підготовки молодших  спеціалістів.