Новини навчальної роботи

ПРОФЕСІЯ-ЦЕ ОСНОВНА МЕЖА ВІДЛІКУ,З ЯКОЇ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

   Згідно з річним планом роботи на 2017-2018 навчальний рік у Краматорському ВПУ з 12 по 16.03.2018р. проходив тиждень з професії «Манікюрник».

 

Як показує досвід, традиційні тижні професій відіграють велику роль у формуванні професійних компетентностей у майбутніх фахівців різних професій. Тижні сприяють формуванню пізнавального інтересу до вивчення спеціальних предметів, вихованню любові до обраної професії та надають змогу учням показати свої знання і уміння.

Розпочався тиждень з професії «Манікюрник» з традиційного огляду-конкурсустіннівок на тему «Дизайн нігтів», на якому учні продемонстрували свою творчість та фантазію.

13 березня на ранковій тематичній лінійці майстри в/н Биба К.М., Жеребцова Л.Г. разом з учнями групи ВПП 16-10 ознайомили присутніх з різновидами нігтьового дизайну. 

 

   

Детальніше...

Шевченківські дні у Краматорському ВПУ

          З 1 по 7 березня в Краматорському вищому професійному училищі з метою виховання почуття патріотизму, поглиблення знань учнів та прояву любові і гордості за кращих представників українського народу, були проведені заходи вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка, з нагоди 204-річниці від дня його народження.

Учні Краматорського ВПУ захоплюються його творчістю, вдячність наповнює їх серця, вони прагнуть бути гідними нащадками Великого Кобзаря.

 

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В КРАМАТОРСЬКОМУ ВПУ

Відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» в Україні започатковано щороку проведення Всеукраїнського тижня права, зокрема Дня прав людини.

Детальніше...

ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ

Згідно з річним планом роботи на 2017-2018 навчальний рік у Краматорському вищому професійному училищі з  27.11.2017р. по  01.12.2017р. проходив предметний тиждень історії на тему «Українська революція - 100 років боротьби». Саме у 2017 року відзначається 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років. Тематика предметного тижня обумовила проведення різноманітних заходів, які висвітлюють здобутки революційних подій як на початку ХХ століття, так і на початку ХХІ століття.

 

Детальніше...

Додаткова інформація