ТВОЇ ТАЛАНТИ, УКРАЇНО!

11 березня 2016 року в Краматорську пройшов регіональний тур обласного огляду – конкурсу з технічної, декоративно – прикладної та фото творчості серед професійно – технічних навчальних закладів, в якому прийняли участь всі училища міста Краматорська.

В склад журі входили: Рантюк Л.О. – заступник директора Донецького палацу молоді «Юність», Козачек О.І. – завідувач відділу технічної, декоративно – прикладної творчості Донецького палацу молоді «Юність», Денисенко Д.А. - методист відділу технічної, декоративно – прикладної творчості Донецького палацу молоді «Юність».

ХХІ століття – це століття прогресу та новітніх технологій. Молоде покоління мріє мати дружню, щасливу родину, жити в комфортних умовах, займатися улюбленою справою і, звичайно, творити. А все починається з іскорки, яка мерехтить в душі кожної людини.

Глаза сияют, дерзкая мечта

В мир откровений радостных уносит.

Лишь в творчестве – и цель, и красота,

И тем сильнее сердце жизни просит.

Ми часто говоримо «Професіонал». І відразу виникає повага до того, про кого це сказано. Це можливо найвища оцінка людини й неважливо, хто він: верстатник чи перукар, кухар чи автослюсар, коваль чи зварник. На професіоналах тримається світ. В професійно-технічних навчальних закладах учні навчаються різним професіям. І щоб показати свій професіоналізм, свої знання та вміння, молоді доводиться проходити довгу і тернисту дорогу на шляху до успіху. А найкращим помічником у цьому завжди було, є і буде - творчість.

Учні та інженерно – педагогічні працівники Краматорського вищого професійного училища представили на конкурс експонати за всіма професіями, також була представлена виставка робіт з декоративно прикладної та фото творчості. Учні з професії «Перукар (перукар - модельєр)» виконали плетіння кіс. 

Журі відмітило різноманітність напрямків творчості учнівської молоді, а також відмінну організацію проведення конкурсу в м. Краматорську. 

Додаткова інформація