«Афганістан…Ще раз про війну»

       15 лютого 2017 року в Краматорському вищому професійному училищі відбувся святковий захід, присвячений всім, хто пройшов військовими дорогами Афганістану, хто прийняв бойове хрещення у цьому краю вогню та піску.

          На заході були присутні: Вадим Бондарєв - голова Краматорської міської громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів», Валентин Танський – заступник голови союзу десантників Донецької області та воїни – інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни.

          Всіх присутніх привітав директор училища М.Г. Купріков, висловив слова подяки воїнам – афганцям за їх мужність і героїзм.

          Перед учнями виступили учасники бойових дій: кавалер двох орденів «Червоної зірки», випускник училища Володимир Коргун та ветеран афганської війни Сергій Комарницький.

          Всіх загиблих у Афганській війні та загиблих в наш час на Донбасі вшанували хвилиною мовчання.

          Зустріч закінчилась покладанням квітів до пам’ятника випускникам училища, загиблим в Афганістані.

          Впродовж тижня у всіх навчальних групах пройшов урок мужності, присвячений афганським подіям 1979 – 1989 років, «Афганістан…Ще раз про війну».

          15.02.2017р. адміністрація та учні третього курсу були присутні на міському мітингу, присвяченому 28 річниці виводу радянських військ з Афганістану та прийняли участь у покладанні квітів до пам’ятника загиблим воїнам – інтернаціоналістам краматорчанам. Учні, які мешкають у гуртожитку, в той же день відвідали концерт у міському ПК «Будівельник». 

          Такі заходи завжди проходять на високому емоціональному підйомі, розбуджують у учнів почуття причетності до подій минулого і бажання пізнати більше про героїв, що живуть поруч.

Додаткова інформація