День знань – всенародне свято

 

 

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника!

Перше вересня - це ніжна, ласкава, дбайлива пісня батьківських сердець. Діти та і ми, дорослі, переступаємо поріг дитинства, заглядаємо в юність, торкаємося зрілості.

В цей день Краматорське вище професійне училище 76-й раз гостинно відкрило двері для молоді, які мріють стативисококваліфікованими робітниками, як машинобудівного, так і побутового профілю.

 

Першим привітав першокурсників та всіх присутніх директор Краматорського вищого професійного училища  Михайло Григорович Купріков, заслужений  працівник освіти України,  депутат Краматорської міської ради. 

Випускники училища, завдяки своїй наполегливості, майстерності та таланту допомагають підіймати економіку нашого міста та країни в цілому.                                  

         Поряд з ними завжди знаходяться наші давні друзі і партнери – Новокраматорський машинобудівний завод. І у цей святковий день нас прийшов привітати Надєйкін Олександр Володимирович – заступник начальника відділу кадрів та режиму ПрАТ «НКМЗ».

За традицією, учні старших курсів привітали першокурсників та подарували їм підкову на щастя. А першокурсники, вступаючи до лав учнів Краматорського вищого професійного училища,  урочисто пообіцяли бути гідними громадянами та патріотами рідної України, опанувати нові знання та стати висококваліфікованими фахівцями у своїй професії.                                        

В усіх навчальних групах пройшов перший урок за темою «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну». 

Перше вересня – завжди особливо урочистий день, що хвилює, адже саме з нього починається незвідана, цікава і одночасно нелегка дорога до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо всім, хто вчиться на цій дорозі, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів і досягти заповітної мети.

Додаткова інформація