Майбутнє машинобудування у надійних руках

День машинобудівника – це урочистий і святковий день для всіх робітників та учнів Краматорського вищого професійного училища, які вважають це свято для себе професійним. 77 років колектив училища плідно співпрацює з ПрАТ Новокраматорський машинобудівний завод. Всі ці роки новокраматорці надавали училищу дієву допомогу і відчутну підтримку.

Цього року керівництво НКМЗ підготувало подарунок майбутнім машинобудівникам. 24 вересня кращі учні  Краматорського ВПУ (№14) побували в музеї історії підприємства.

Юнаки та дівчата з цікавістю слухали розповідь про славне минуле та сьогодення флагмана вітчизняного машинобудування, уважно розглядали музейні експонати і навіть не підозрювали, що організатори запросили на зустріч з ними фіналістку пісенного конкурсу «Євробачення-2010», популярну українську виконавицю Альошу. Співачка привітала молодь з Днем машинобудівника і Днем народження Краматорська, побажала всім бути кращими, знайти себе в професії, азам якої вони навчаються, і прийде час, сказала вона, коли молоде покоління краматорчан примножить славу рідного міста.

Від імені адміністрації  Новокраматорського машинобудівного заводу учнів базового училища вітав голова правління асоціації молоді В. Цебров. Віталій передав їм слова генерального директора заводу Г.С. Сукова про те, що після закінчення училища їх з нетерпінням чекають на НКМЗ.                            

З привітанням виступив директор навчального закладу М.Г. Купріков. Він побажав трудовому колективу заводу миру, благополуччя, успіхів і завжди високого завантаження.

Додаткова інформація