Краматорському ВПУ № 14 - 77

                                                             Професія – це долі рівний шлях,

                                                             Це є життя, це є твоє майбутнє.

                                                             Немає й крихти хліба на губах,

                                                             Коли в житті професія відсутня.


            2 жовтня 1940 року була заснована єдина державна система підготовки  робітничих кадрів. Саме з цієї знаменної дати, 77 років тому почалася освітня і трудова історія Краматорського вищого професійного училища № 14.

            29 вересня, напередодні цієї важливої події, в затишному актовому залі навчального закладу зібралися працівники та учні училища на святковий захід, присвячений Дню професійно-технічної освіти та Дню народження училища.

За традицією, першим зі словами привітання та добрими побажаннями до колективу звернувся заслужений працівник освіти України, депутат міської ради, директор Краматорського вищого професійного училища М.Г.Купріков.     

Привітати педагогічний колектив з днем народження і розділити з нами святковий настрій прийшли наші друзі і партнери: Цельник Володимир Васильович - начальник відділу кадрів і режиму ПрАТ НКМЗ, Ворочек Борис Ігорович - начальник відділу розвитку персоналу та управління знаннями ПрАТ НКМЗ.

 77 років наш навчальний заклад займає гідне місце в системі профтехосвіти України. І це багато в чому завдяки тісній співпраці з колективами цехів і підрозділів базового підприємства - Акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод». Тисячі вихованців училища склали і продовжують складати основу трудового колективу НКМЗ. Від імені новокраматорців педагогічний колектив привітав Цельник В.В.             

            Приємно було чути від гостей, що великий і дружній колектив Краматорського ВПУ здійснює важливу державну справу - не тільки дає робочу путівку в життя молодій людині, а й піклується про те, щоб кожен з них став цікавою особистістю, кваліфікованим фахівцем і просто гарною людиною.

         У цей святковий день ми згадали про тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і мирною блакиттю небес. Кращі учні поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам та меморіальної дошки Євгену Пагулічу.

            Краматорське вище професійне училище сьогодні - це центр творчості, винахідливості, ентузіазму і натхнення. Ми пишаємося тим, що наш колектив - це чудова плеяда гідних і талановитих людей, які вносять свій вагомий внесок у процвітання училища. У цей святковий день кращі представники педколективу були по праву нагороджені почесними грамотами.

             У новому навчальному році наш колектив поповнився молодими, перспективними фахівцями. Десять викладачів і майстрів виробничого навчання вперше почали вивчати ази педагогічної діяльності в стінах училища. В урочистій обстановці старші товариші посвятили їх в педагоги, дали мудрі поради, побажали успіхів на освітянській ниві і активних, допитливих учнів.

         Саме таких учнів, відмінників у навчанні, активних учасників у спортивних, мистецьких та інших позаурочних заходах,  нагороджували грамотами в цей день. І, звичайно, було багато музики: звучали пісні ліричні та жартівливі, ансамблевого виконання і соло.                             

          Свята закінчилися, настали трудові та навчальні будні. Нехай для всіх вони будуть наповнені новими творчими успіхами і перемогами, нехай будуть цікавими зустрічі і відкриття, нехай добро, любов і мир будуть завжди поруч.Додаткова інформація