Цикл показових уроків

У Краматорському вищому професійному училищі з метою професійної адаптації, розвитку і вдосконалення професійних знань, умінь і навичок молодих спеціалістів - майстрів виробничого навчання та викладачів у вересні 2013-2014 навчального року заплановано проведення циклу показових уроків теоретичного та виробничого навчання.

12 вересня 2013 року майстер виробничого навчання Ряскова Вікторія Анатоліївна провела показовий урок виробничого навчання з професії «Манікюрниця» для молодих фахівців - майстрів виробничого навчання .

16 вересня 2013 року майстер виробничого навчання ІІ категорії Чумак Наталія Сергіївна провела показовий урок для молодих фахівців - майстрів виробничого навчання в слюсарній майстерні на тему « Розмітка ».

17 вересня 2013 року майстер виробничого навчання ІІ категорії Синиця Тетяна Валеріївна провела показовий урок для молодих фахівців - майстрів виробничого навчання в токарній майстерні на тему «Вправи в управлінні приводами токарного верстата. Встановлення заготовок та інструменту на токарному верстаті».

18 вересня 2013 року Рассошенко Олена Петрівна, викладач спец предметів, спеціаліст вищої категорії, старший викладач провела показовий урок теоретичного навчання для молодих фахівців - викладачів на тему: «Якість поверхні».

20 вересня 2013 року Бальба Лілія Петрівна, викладач Світової літератури, спеціаліст вищої категорії, провела показовий урок на тему: «Тема любові у творчості Сергія Єсеніна».

Додаткова інформація