Сучасні заклади освіти – 2014

18-20 березня 2014 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбуласьП’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014», організаторами якої виступають: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

 

Виставка «Сучасні заклади освіти» - це освітянський форум, що включає, окрім самої експозиції, конференції, круглі столи, семінари, покликані забезпечити найбільш повний обмін інформацією, навичками та досвідом між провідними фахівцями з різних країн. Взаємодії, що формуються в результаті проведення заходу, сприяють розвитку галузі в цілому. Крім того, на одному майданчику збираються фахівці, експерти, представники державних структур, профільних асоціацій, компаній-виробників і, нарешті, школярі та їх батьки, студенти - всі вони мають унікальну можливість познайомитися і особисто поспілкуватися в неформальній і сприятливій для спілкування атмосфері виставки. Наше училище приймало  участь у виставці. 

19 березня в плані роботи виставки був презентований "День професійно-технічної освіти", в ході якого були проведені презентації навчальних закладів, дефіле, майстер-класи, конференції.

Додаткова інформація