З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Світлим всенародним святом - Днем знань традиційно розпочався новий навчальний рік у Краматорському вищому професійному училищі № 14.

75-й раз Краматорське ВПУ № 14 гостинно відчинило двері новому поколінню учнів: майбутнім машинобудівникам і працівникам побутового профілю. У 2015-2016 навчальному році ази обраної професії та спеціальності почнуть освоювати 320 учнів.

І яке ж свято без гостей. Привітати учнів та колектив училища з початком нового навчального року прийшли наші давні друзі та соратники: Тупик І.Я. - начальник управління персоналом ПАТ НКМЗ; Ворочек Б.І. - начальник відділу розвитку персоналу та управління знаннями ПАТ НКМЗ; Гончаров Е.В. - директор навчально-методичного центру ПТО в Донецькій області.

За традицією, перше слово було надано заслуженому працівнику освіти України, депутату Краматорської міської ради, почесному громадянину міста Краматорська, директору Краматорського ВПУ № 14 Купрікову М.Г. Михайло Григорович побажав учням впевнено йти дорогою знань, творчого натхнення, інтелектуального і духовного зростання, бути гідними продовжувачами славних трудових традицій Новокраматорського машинобудівного заводу та інших підприємств міста. А педагогічному колективу училища - терпіння і мудрості, пошуку нових шляхів професійного зростання. Від імені гостей педагогічний колектив та учнів привітав Ворочек Б.І., Гончаров Е.В. Вони підкреслили, що сумлінне ставлення до праці і навчання, вдосконалення професійної майстерності дасть можливість молодій людині бути конкурентоспроможним на ринку праці. Для цього в Краматорському ВПУ №14 і цехах ПАТ НКМЗ створені всі умови для успішного навчання та оволодіння навичками з обраної професії.

Приємний сюрприз очікував учнів, які досягли відмінних показників у навчанні та виробничій діяльності. Почесні грамоти отримали 29 відмінників.

Учні випускних груп привітали першокурсників з початком навчального року.

У відповідному слові першокурсники дали клятву, в якій зобов'язалися накопичувати, зберігати і примножувати моральні, культурні та наукові традиції училища; цілком оволодівати знаннями, щоб стати висококваліфікованими фахівцями і професіоналами.

Як завжди свято було насичено яскравими номерами художньої самодіяльності.

Урочиста частина Дня знань традиційно закінчилася Першим дзвоником та посипанням калиною учнів та всіх присутніх, за давньою національною традицією. Право першими увійти в училище  в новому навчальному році було дано першокурсникам! 

Додаткова інформація