Ярмарок професій - 2015

       Вибір професії - це справа не одного дня. З одного боку обрана професія збігається з інтересами, нахилами, здібностями, а з іншого - користується попитом на ринку праці! Перед важким вибором майбутнього щороку опиняються учні 9-х та 11-х класів. Що потрібно знати учням шкіл? Які професії зараз популярні?

          Щоб допомогти випускникам, 24 листопада 2015р. у ДК і Т ПАТ НКМЗ для всіх шкіл міста відбувся «Ярмарок професій», який було організовано Краматорським міським центром зайнятості спільно з навчальними закладами міста та області.

         Про професії, перспективи та студентське життя розповідали учні та педагоги Краматорського вищого професійного училища.

         Для ознайомлення випускників шкіл з можливостями кожної професії, майбутні робітники - учні Краматорського ВПУ показували майстер-класи, проводили виставки-дегустації готової продукції. Учні училища з гордістю демонстрували свої вміння та навички перед однолітками і наполегливо пропагували переваги професійно-технічної освіти, гарантоване робоче місце і перспективи продовження навчання у вищих навчальних закладах.

      Відвідувачі Ярмарку з захопленням спостерігали за вправними руками юних кондитерів та кухарів з Краматорського вищого професійного училища; шикувалися в чергу до юних перукарів; професійну майстерність учнів професій: «Верстатник широкого профілю», «Слюсар з ремонту автомобілів» також було продемонстровано для школярів у діючих моделях приладів і верстатів.

      Учнівська молодь спостерігала цікаві моменти життя училища, брала активну участь в майстер-класах.

    Атмосфера заходу була динамічною і доброзичливою. Ми сподіваємося, що ярмарок професій став дієвою допомогою молодим людям в їх перших кроках на професійному шляху.

Додаткова інформація