ЗОРЯНИЙ ВИПУСКНИЙ

30 червня 2017року в Краматорському вищому професійному училищі відбулося урочисте вручення дипломів та атестатів випускникам. Захід проходив в концертній залі міського Палацу культури «Будівельник».             

На святі були присутні почесні гості: начальник відділу профтехосвіти департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації Олександр Бережнов та представники адміністрації базового підприємства ПрАТ «НКМЗ».  

У 2017 році  училище випустило 264 учня (зимовий та літній випуски): 27 з них отримали дипломи з відзнакою, 175 - дипломи кваліфікованих робітників, 89 - дипломи молодшого спеціаліста.                    

Краматорське вище професійне училище не тільки готує висококласних фахівців, а й формує у молоді чітку життєву позицію, спрямовану на успішну працю, любов до свого міста і країни, яскраве повноцінне життя, прагнення до реалізації і вдосконалення  особистого потенціалу.

За час навчання у вчорашніх учнів був час і можливість розвинути свої природні таланти, взяти участь в культурних і спортивних заходах різного рівня, конкурсах професійної майстерності. Можливо, це і залишиться в їх пам'яті найяскравішими спогадами, як і цей випускний вечір.

Випускний - це хороший привід сказати добрі слова на прощання. Першим привітав всіх присутніх директор Краматорського ВПУ Михайло Купріков, депутат міської ради, заслужений працівник освіти України, який без малого півстоліття свого життя присвятив професійно-технічній освіті.               

Заступник генерального директора з виробництва ПрАТ НКМЗ Віктор Кузенков, виступаючи зазначив: «Система профтехосвіти за довгі десятиліття свого існування показала свою життєву необхідність. Я сам випускник цього училища 1966 року. Тим молодим людям, які прийдуть працювати до нас на НКМЗ, пощастило: це підприємство високого європейського рівня, оснащене найсучаснішим обладнанням і, крім того, у кожного фахівця є можливість постійно підвищувати свій практичний і теоретичний рівень. Легких шляхів не буває, потрібно вчитися з честю і гідністю долати перешкоди».

На святі прозвучали слова подяки від учнів і батьків, щирі життєві настанови педагогічного колективу, і в усьому цьому відчувалася гордість за загальний досягнутий успіх, в який вкладено чимало щоденної спільної копіткої праці.

Хвилюючий прощальний вальс та інші концертні номери самодіяльних артистів Краматорського ВПУ порадували глядачів своєю чарівністю.                 

Удачі вам, випускники, професійного зростання, творчої наснаги під мирним небом!                               

Додаткова інформація