Предметний тиждень хімії

Згідно з училищним планом роботи з 25.10.2021 по 29.10.2021 року у Краматорському вищому професійному училищі пройшов онлайн-тиждень хімії. Протягом тижня здобувачі освіти проходили Всеукраїнську олімпіаду з хімії «На Урок», брали участь у конкурсі малюнків та переглядали тематичні відеоматеріали. Щодня був наповнений подіями. 

         У понеділок на відкритті тижня відбулася хімічна лотерея, де відповідавши на запитання можна було отримати не тільки гарну оцінку та позитивні емоції, а й набути нових знань.

У вівторок та середу здобувачі освіти різних курсів брали участь у «Хімічній вікторині», яка складалася з 4х блоків (знайди спільне, елементи та речовина, фото-відповідь, відео – відповідь). Усі бажаючі відповідали на запитання різного типу та отримали гарні оцінки та позитивний заряд на весь день. 

Четвер був науковим! Творчі групи захистили STEAM проекти "Кольори природи", "Фотосинтез та дихання рослин", "Сіль у життя людини".

А у п'ятницю відпочивали отримуючи побажання від викладачів та з задоволенням обговорювали питання олімпіади, розглядали малюнки, що надсилали протягом тижня.

 


Новікова О.В., заступник директора з НР

Гардаш М.В., викладач хімії

Додаткова інформація