Предметний тиждень хімії

Згідно училищного плану роботи з 25.10.2021 по 29.10.2021 року в Краматорському вищому професійному училищі пройшов онлайн-тиждень хімії. Протягом тижня здобувачі освіти проходили Всеукраїнську олімпіаду з хімії «На Урок», брали  участь у конкурсі малюнків та переглядали тематичні відеоматеріали. Кожен день був насичений подіями.

         В понеділок на відкритті тижня відбулася хімічна лотерея, де відповівши на запитання можна було отримати не тільки гарну оцінку та позитивні емоції, а і набути нових знань.

У вівторок та середу здобувачі освіти різних курсів брали участь у «Хімічній вікторині», яка складалася з 4х блоків (знайди спільне, елементи і речовина, фото-відповідь, відео – відповідь). Всі бажаючі відповідали на запитання різного типу та отримали гарні оцінки та позитивний заряд на весь день.

Четвер був науковим! Творчі групи захистили STEAM проекти «Кольори природи», «Фотосинтез та дихання рослин», «Сіль в житті людини».

А у п’ятницю відпочивали отримуючи побажання від викладачів та з задоволенням обговорювали запитання олімпіади, розглядали малюнки, що надсилали протягом тижня.

 


Новікова О.В., заступник директора з НР

Гардаш М.В.,викладач хімії

Додаткова інформація