День кар’єри

Гостре питання самовизначення стоїть перед випускниками шкіл, коли вони обирають майбутню професію. Підлітковий вік – це період формування особистості, нових потреб та захоплень. Тому вибір майбутньої спеціальності досить часто виявляється випадковим і непродуманим.

20 січня 2020 року відповідальний секретар приймальної  комісії Краматорського вищого професійного училища (№14) Медяник О.В., соціальний педагог Слободенюк А.Д. та викладач спецтехнологій Кучма Л.В. сумісно з краматорським центром зайнятості згідно плану роботи провели «День кар’єри» та відвідали ЗОШ №15 з метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці.

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомили з різноманітною інформацією про сучасні професії, які вони можуть отримати, вступивши до Краматорського ВПУ (№14) та перспективу  отримання робочого місця на базовому підприємстві ПрАТ  НКМЗ, про ринок праці та про те, як планувати свою майбутню кар’єру. Учні переглянули фільм, в якому ознайомились з історією заснування та розвитку Краматорського вищого професійного училища (№14). Підліткам було представлено можливості участі в різних проектах, які реалізуються завдяки співпраці з громадськими організаціями; можливості розвитку та реалізації своїх талантів завдяки роботі багатьох позаурочних гуртків і секцій в училищі та участі в міських і обласних заходах. Нажаль, на профорієнтаційній зустрічі не були присутні випускники дев’ятих класів, бо профорієнтатори розповідали про важливість і актуальність машинобудівних професій для майбутнього нашого міста та держави.

Кожен підліток повинен усвідомлювати, що вибір професії - це, перш за все, особистий вибір. Обираючи професію, випускники шкіл обирають не тільки спосіб, яким зароблятимуть на життя, але і спосіб життя.

Додаткова інформація