Правильний вибір професії

З 20.02.20 р. по 27.02.20р. педагогічними працівниками Краматорського ВПУ № 14 у школах міста провели другий етап профорієнтаційних семінарів - тренінгів для учнів 8-11 класів.

З урахуванням попереднього анкетування було виявлено необхідність проведення другого етапу з метою орієнтування учнів на майбутню професію.

При постановці мети профорієнтаційної роботи важливо врахувати, що мета проведення цих семінарів - тренінгів не визначити, ким бути дитині в майбутньому, а лише підвести до важливого, самостійного вибору професійної діяльності;cформувати психологічну готовність до професійного самовизначення; ознайомити з актуальністю в потребі професій на ринку праці.

Правильний вибір професії – це моральне задоволення, висока самооцінка, водночас це й висока продуктивність праці; висока якість продукції; cтворення умов для успішної профорієнтації здобувачів освіти, швидкої та успішної адаптації на ринку праці, а також формування здібностей, особливості і можливості з вимогами обраної професії.

Додаткова інформація