80-річний ЮВІЛЕЙ!

Гортаючи історії сторінки,

Плануючи майбутні відкриття,

Ми підійшли упевнено та гідно

До ювілейної межі життя

 

02 жовтня 2020 року Краматорське вище професійне училище відзначило 80-річний ювілей. З нагоди цієї події у святково прикрашеній залі училища зібрався інженерно-педагогічний колектив та гості свята, які поєднали своє життя з професійно-технічною освітою, що веде по життю, виводить у світ нові покоління, яка є необхідною в нашій країні. 80 років у масштабах історії це невеличкий відрізок часу, а для училища – певний етап життя, який увібрав в себе багато героїчного, мудрого, великого!

За традицією, в рамках святкування ювілею, відбулося нагородження. Розпочала його начальник відділу управління персоналом департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Тетяна Калитинська. Вона привітала колектив зі значною подією та вручила відзнаки Міністерства освіти і науки та ДОН ОДА директору Михайлу Купрікову та кращим працівникам за вагомий внесок у підготовку кваліфікованих робітників та плідну педагогічну діяльність. Також Почесними грамотами Краматорського ВПУ та пам’ятними знаками за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм нагородили працівників, які більше 25 років віддали підготовці кваліфікованих робітників та розвитку училища.

За 80 років навчальний заклад, створюючи свою історію, пройшов нелегкий шлях професійної підготовки молоді. Тисячі вихованців училища склали і продовжують складати основу трудового колективу Новокраматорського машинобудівного заводу та інших підприємств нашого міста. Заступник генерального директора з персоналу і режиму головного підприємства – замовника кадрів ПрАТ НКМЗ Володимир Брижніченко у своїй промові підкреслив, що на НКМЗ працює 42 випускники, які  відмічені різними нагородами, та 50 керівників  підрозділів, які здобули освіту у Краматорському ВПУ у різні роки. Випускники  Краматорського ВПУ творили і продовжують творити робочу славу України. Це золотий фонд училища. Чудова плеяда гідних і талановитих людей. Серед них пофесор, доктор наук, директори шкіл та училищ, герої праці, кавалери орденів, заслужені робочі, почесні новокраматорці. Ними сьогодні пишається не тільки училище, а й наше місто, наша область, наша країна.

Учні училища привітали всіх присутніх, побажали всім щасливого сьогодні, радісного завтра, красивих мрій та їх здійснення, і щоб кожен рік був сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.

         В завершення хотілося б сказати:  «Сьогодні училище нагадує великий корабель, що впевнено йде своїм курсом на зустріч новим досягненням, перемогам під девізом «Бути рівним серед кращих». І хочеться вірити, що у нього не тільки славне минуле, хороше сьогодення, а й прекрасне майбутнє!»

Додаткова інформація