В добру путь, любі випускники!

                              До неба музика сягає наче мрія,

                             І тане в квітах урочистий зал.

                            В очах у кожного і радість, і надія…

                            Сьогодні ми зібрались для прощання,

                           Все в нас і смутком, і радістю дзвенить.

                           Це свято зрілості, і свято розставання,

                            І майбуття прекрасна світла мить!

 

25 червня 2021 року в концертній залі ПК і Т НКМЗ відбулось урочисте свято для випускників Краматорського вищого професійного училища (№14) - вручення дипломів учням, які завершили повний курс навчання, успішно пройшли державну кваліфікаційну атестацію та захистили дипломні проекти. 156 учнів отримали дипломи кваліфікованого робітника, 44 студенти – дипломи молодшого спеціаліста училища, 14 здобувачів освіти отримали дипломи з відзнакою!

Після закінчення училища 78 випускників продовжать навчання в групах з підготовки фахових молодших бакалаврів Краматорського ВПУ або в закладах освіти IV рівня акредитації, щоб получити вищу освіту, інші здійснили свою мрію і залишилися працювати на тих підприємствах, де проходили виробничу практику.

З привітанням та побажанням успішного початку робітничої кар’єри та дорослого самостійного життя до випускників з теплими словами звернувся директор Краматорського ВПУ (№14) Михайло Купріков. До вітальної промови долучились почесні гості: секретар Краматорської міської ради Ігор Сташкевич; заступник міського голови Олена Катальникова; начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Олена Василенко; перший заступник голови профспілкового комітету ПрАТ «НКМЗ» Михайло Іоффе; директор Краматорського міського центру зайнятості Інна Березюк; заступник начальника відділу навчання та адаптації кадрів ПрАТ «НКМЗ» Сергій Федоренко;  голова правління Асоціації молоді ПрАТ «НКМЗ» Сергій Стельмащук.

Радість свята з випускниками розділили викладачі й майстри виробничого навчання, батьки та друзі. Випускний був сповнений піснями, танцями, які підготували здобувачі освіти разом з педагогічним колективом, та щирими емоціями всіх присутніх.

            Успіх людини, безумовно, заслуга його самих близьких людей з повсякденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю. Адміністрація Краматорського вищого професійного училища висловила свою прихильність і велику подяку батькам наших випускників за активну участь у суспільному житті училища та вихованні молодого покоління. Від щирого серця побажала всім міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

В свою чергу від батьків виступила Ольга Шупіченко, вона висловила слова подяки адміністрації училища, майстрам виробничого навчання, викладачам та всьому трудовому колективу училища за те, що тут працюють професіонали своєї справи, яким глибоко не байдужа доля наших дітей, а випускників привітала з цим чудовим святом, побажала удачі і успіху у всіх починаннях!

Дорогі випускники, не забувайте, що навчалися ви для того, щоб завтра творити новий світ, майбутнє та добробут нашої країни. Ми віримо, що наполеглива праця зробить ваше життя щасливим і корисним суспільству.

В добру путь, любі випускники!

                                                                  Ірина Роянова

Додаткова інформація