Професіонал, який творить диво!

2 жовтня 2015 року виповнюється 75 років з дня заснування Краматорського вищого професійного училища (№14) - ровесника системи профтехосвіти.

Пройшовши всі етапи розвитку: від ремісничого до вищого училища, наш колектив пишається багатою історією, величезним досвідом роботи, і головне - своїми учнями.

Готуючись до свята, в училищі були оголошені конкурси «Кращий учень», «Кращий спортсмен», «Кращий за професією».

31 березня в Краматорському ВПУ стартував тиждень професійної майстерності з професії «Перукар (перукар - модельєр)». У ході тижня були проведені: тематична лінійка «Еволюція жіночої зачіски», виставка гумористичних плакатів про професії, брей - ринг «Що ми знаємо про перукаря?», консультаційний семінар «Використання засобів для укладки. Догляд за волоссям» технологом - експертом компанії з виробництва професійної косметики «ACME ».

1 квітня учні боролися за перемогу в конкурсі «Кращий за професією». Завдання конкурсу складалося у виконанні весільної зачіски з національними мотивами і створенні образу. Вже на початковому етапі було видно, що всі учасники стежать за останніми віяннями моди. Поєднання в зачісках різних елементів робили моделі модними і оригінальними. Журі оцінювало якість виконання зачіски, дотримання правил безпеки і визначило переможців та призерів конкурсу.

Перше місце зайняла Муравская Анастасія (група ВПП12-10), 2- Жеребцова Людмила (група ПМ 14-1), Биба Христина (група ВПП 12-10), 3- Аржанов Руслан (група ВПП 12-10).

Всім учням бажаємо невичерпної енергії, натхнення, творчих здобутків і вдосконалення своєї майстерності. Людина, котра опанувала професію перукаря, не тільки сама завжди буде виглядати привабливо і модно, але і допоможе в створенні сучасного способу іншим.

 

 

                                                                                  Тетяна Демченко

Додаткова інформація