Професії

У цьому розділі міститься опис професій, підготовкою та випуском яких займатиметься училище.

Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з ПК

ВЕРСТАТНИК ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ. ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ - найпоширеніша, затребувана, високооплачувана спеціальність у металообробці.

 

 

Детальніше...

Машиніст крана (кранівник).Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

МАШИНИСТ КРАНА  керує кранами вантажопідємністью 5-100 т під час виконання робіт середньої складності та транспортування різних вантажів. 

 

 

   

Детальніше...

Перукар (перукар-модельєр). Маникюрник

Бути перукарем сьогодні стає престижно. Про це можна судити по тому, як багато творчих, талановитих молодих людей, юнаків  і дівчат ідуть навчатися цієї професії.
Змінився й сам характер роботи в перукарні, тепер, в основному працюють творчо. 
ПЕРУКАРІ не тільки стрижуть і красять волосся, вони створюють гармонічні образи, допомагають своїм клієнтам бути гарними й упевненими в собі.

 

Детальніше...

Кухар. Офіціант

КУХАР працює на самих різних підприємствах сфери обслуговування. 
Роль професійного
ОФІЦІАНТА полягає в створенні невимушених, вільнихї умов, в яких кожен відвідувач почував би себе бажаним гостем. Робота офіціанта не зводиться до простої подачі їжі й напоїв.

 

Детальніше...

Кухар. Кондитер

Справжный КУХАР повинен не тільки знати хімію, біологію, фізіологію  й багато інших наук, необхідно опанувати всіма тонкощами мистецтва готування їжі. При найкращому технічному оснащенні робота кухаря повинна нести в собі елементи й творчості й мистецтва

профессия повар

Детальніше...

Секретар керівника (организації, підприємства, установи). Оператор комп'ютерного набору

Бажаєте стати гідною особою компанії або фірми? Хочете навчитися справлятися легко з важкими завданнями? Хочете стати грамотним і незамінним помічником керівника? Стати його правою рукою? 
Ніхто не зможе виконати всі Ваші вимоги й побажання краще нас!

 

Детальніше...

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання

Надійність роботи автомобілів і безпека його руху багато в чому залежить від своєчасного і якісного технічного обслуговування, що проводять спеціально навчені, висококваліфіковані СЛЮСАРІ З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

автослесарь

 

 

 

Детальніше...

Модельник дерев'яних моделей

 

ПРОФЕСІЯ МОДЕЛЬНИКА одна із самих складних і престижних професій у машинобудуванні. Модельник повинен бути конструктором, технологом, тому що йому необхідно креслити модельні креслення в натуральну величину з великою точністю, мати глибокі знання з ливарного виробництва -  ураховувати в конструкції модельного комплекту, умови виробництва злитку. Модельник у досконалості повинен знати будову, фізичні, механічні, і технічні властивості деревини, матеріалів для виготовлення модельних комплектів, а також знати технологію деревообробки, виготовлення й зборку модельних комплектів.

 

Детальніше...

Коваль на молотах і пресах. Терміст

Тисячі років людина робить і користується кутими виробами. Навіть у наше століття високих технологій важко придумати що-небудь більше гарне й надійне, ніж куті ґрати, огорожі, сходи й т.д. Саме це сполучення естетики й міцності "металевого мережива" дозволило древньому ремеслу не просто пережити століття, але й повернути собі заслужену популярність.

Однією із самих затребуваних і високооплачуваних професій є професія "КОВАЛЬ НА МОЛОТАХ І ПРЕСАХ".

Детальніше...

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Слюсар-ремонтник

ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ вміє читати складні креслення, виконує дугове зварювання, різання, наплавлення різних за складністю деталей, вузлів, апаратів, трубопроводів та конструкцій з конструкційних сталей, чугуну, кольорових металів та їх сплавів.

Праця СЛЮСАРЯ-РЕМОНТНИКА знаходить застосування у всіх галузях народного господарства, де використовується промислове обладнання.

Детальніше...

Додаткова інформація