Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з ПК

ВЕРСТАТНИК ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ. ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ - найпоширеніша, затребувана, високооплачувана спеціальність у металообробці.

 

 

Найбільш відомі та популярні спеціалісти-верстатники - токари, токари-розточники, шліфувальники та фрезерувальники.

 Ви будете знати все про токарні, фрезерні, свердлильні, шліфувальні верстати, навчитеся працювати на них.

Вивчите системи допусків і посадок, особливості обробки металів. Будете читати робочі креслення деталей і користуватися технологічною документацією, навчитеся працювати на сучасному устаткуванні, а закінчивши училище, станете кваліфікованими робітниками машинобудівних заводів.

Ви навчитеся вести процес обробки деталей з великим числом переходів на верстатах із програмним керуванням з застосуванням трьох і більше різальних інструментів; контролювати оброблені поверхні контрольно-вимірювальними пристроями й інструментами; виконувати налагодження вузлів і механізмів верстата в процесі роботи. Ви зможете одержати знання про роботу верстата в автоматичному й ручному режимі керування, вивчите конструкцію пристосувань для установки й кріплення деталей на верстатах із програмним керуванням; допуски й посадки; квалітети й параметри шорсткості; організацію робіт при багатоверстатному обслуговуванні верстатів із програмним керуванням. Навчитеся користуватися технічною документацією, читати креслення.

Додаткова інформація