Перукар (перукар-модельєр). Маникюрник

Бути перукарем сьогодні стає престижно. Про це можна судити по тому, як багато творчих, талановитих молодих людей, юнаків  і дівчат ідуть навчатися цієї професії.
Змінився й сам характер роботи в перукарні, тепер, в основному працюють творчо. 
ПЕРУКАРІ не тільки стрижуть і красять волосся, вони створюють гармонічні образи, допомагають своїм клієнтам бути гарними й упевненими в собі.

 


 Важко знайти яку-небудь іншу професію, що має настільки багатовікову історію, але не втратила актуальності й донині; успішно переборола на своєму шляху численні труднощі й досягла сьогоднішнього рівня досконалості.

Відомо, що на вік людини, насамперед, указує стан шкіри рук. Шкіра рук, сама уразлива частина тіла, тому що найчастіше вступає в різні взаємодії, де вона може травмуватися, передчасно старіти. Тому догляд за руками - це важливе завдання практичної косметології. Косметологія розділяє гігієнічний догляд за шкірою рук, ніг і нігтів, і гігієнічний декоративний догляд за нігтями.
Сьогодні виконання манікюру й педикюру досягла високого рівня мистецтва.
Майстер манікюру, маючи ідеальний художній смак, знання косметології забезпечує вам гарні оксамитові руки й професійний догляд за ногами.
Сьогодні фахівці одноголосно визнають: зараз модно те, що відповідає вашому духу, характеру, способу життя. Не існує ніяких правил й обмежень.

Додаткова інформація