Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Слюсар-ремонтник

ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ вміє читати складні креслення, виконує дугове зварювання, різання, наплавлення різних за складністю деталей, вузлів, апаратів, трубопроводів та конструкцій з конструкційних сталей, чугуну, кольорових металів та їх сплавів.

Праця СЛЮСАРЯ-РЕМОНТНИКА знаходить застосування у всіх галузях народного господарства, де використовується промислове обладнання.


Шкірна машина, станок, агрегат є складною технічною системою, що складається з безлічі взаємозалежних між собою деталей і вузлів. Але шкірна, навіть сама досконала машина під впливом робочих навантажень і навколишнього середовища потім виходити з ладу і вимагає ремонту. Для виконання ремонту обладнання для попередження неполадок на підприємстві створюються спеціальні служби, укомплектовані кваліфікованими слюсарями-ремонтниками.

Слюсар-ремонтник розбирає, ремонтує, монтує, збирає, регулює, проводить налагодження складного устаткування й здає в роботу після ремонту. Виготовляє складні пристосування для ремонту й монтажу, складає дефектні відомості на ремонт, виконує такелажні  роботи із застосуванням  під`ємно-транспортних  засобів і спеціальних пристосувань. Як видно  з вищевикладеного, у роботі слюсаря-ремонтника тісно переплітаються функції представників  багатьох спеціальностей: наладчика, слюсаря механоскладальних робіт, монтажника промислового устаткування, що дозволяє йому з успіхом опановувати складними спеціальностями.

Сучасні досягнення в галузі зварювання дозволяють з'єднувати не тільки метали, а й пластмаси, скло, кераміку та інші матеріали. Зварювання виконують на повітрі, під водою, біля пекучих пісків пустелі, у льодах Арктики та у космосі. І перший крок до цієї високої мети-навчання у КВПУ за професією електрозварник ручного зварювання .

Електрозварник знає будову всієї зварювальної апаратури, основні закони електротехніки, способи випробування та дефекти зварених швів, та методи їхнього запобігання, принципи підбору режиму зварювання, марки та типи електродів, механічні властивості зварених металів. 

професія зварювальник

Додаткова інформація