ДІЯЛЬНІСТЬ САМОВРЯДУВАННЯ

Діяльність учнівського самоврядування Краматорського ВПУ

Участь у обласному семінарі – практикумі лідерів учнівського самоврядування закладів ПТО Одеської області

23-24 травня 2017 року в селищі міського типу Саврань Одеської області, з метою розвитку  та вдосконалення методологічних підходів до змісту роботи і формування лідерських якостей учнів, було проведено обласний семінар-практикум лідерів учнівського самоврядування закладів ПТО Одещини на тему: «Молодь і влада: форми взаємодії». На запрошення директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Одеській області Тетяни Лазарєвої участь у роботі семінару взяли й представники Донеччини, які поділилися досвідом організації учнівського самоврядування в закладах ПТО Донецької області.                     

Детальніше...

БУЛО, Є І БУДЕ ВЕЛИКОЮ ЧЕСТЮ ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ!.

          З того пам'ятного травня минуло 72 роки. Виросли нові покоління. Для них Друга світова війна - далека історія. Стривожені сьогоденням, вони все рідше звертаються до подій тих страшних днів, але пам'ять і совість перед загиблими і переможцями не повинні дозволити нам забути цю героїчно-трагічну сторінку літопису нашої багатонаціональної держави. Ми не ділимо ту війну на свою і чужу, на війну в Європі, Азії та Північній Африці. Але ми завжди пам'ятаємо, що завдавши нищівної поразки ворогу, саме наші воїни не тільки відстояли честь, незалежність і свободу Батьківщини, а й внесли вирішальний внесок у звільнення народів Європи від фашистського рабства, врятували світову цивілізацію від «коричневої чуми».

Детальніше...

Заходи до Дня чорнобильської трагедії.

26 квітня 1986 року сталася жахлива катастрофа на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу.Аварія за масштабами і довгостроковими наслідками є наймасштабнішою катастрофою за всю світову історію використання атомної енергії. Чорнобильське лихо стало  попередженням людству про те, що колосальна енергія, укладена в атомі, без належного контролю над нею може поставити питання самого існування людей на планеті.

На відзначення 31-ї роковини Чорнобильської катастрофи у Краматорському вищому професійному училищі проведено ряд заходів:

 Ø  25 квітня 2017р. на загальноучилищній тематичній лінійці «Чорнобиль - рана України», учні  нагадали всім присутнім про трагічні події атомного лиха, відтворили за допомогою мультимедійних технологій сторінки історії далекого 1986 року. Викладачем іноземної мови Вінніком В.С. проведений конкурс презентації серед учнів І-ІІ курсів «Чорнобиль - Фукусіма. Ядерні катастрофи планетарного масштабу»;

Детальніше...

"Свято Пасхи".

        13 квітня в Краматорському вищому професійному училище традиційно пройшла святкова лінійка, присвячена святу Пасхи. Головною метою цього заходу  було розширення і поглиблення знання учнів про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи, виховування любові до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

 

Детальніше...

УКРАЇНА - ЦЕ МИ! УКРАЇНА – ЦЕ Я!.

Художня самодіяльна творчість грає велику роль в справі естетичного виховання. Долучаючись до мистецтва, людина розвиває свою здатність сприймати і цінувати прекрасне, підвищує свій культурний рівень, розвивається духовно.

З метою задоволення освітніх та культурних потреб, створення умов для творчого розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді 23 березня 2017 року у Краматорському ПК «Будівельник» пройшов ІІ (міський) етап щорічного обласного огляду-конкурсу самодіяльної художньої творчості серед професійно-навчальних закладів м. Краматорська.

 

Детальніше...

«Афганістан…Ще раз про війну».

       15 лютого 2017 року в Краматорському вищому професійному училищі відбувся святковий захід, присвячений всім, хто пройшов військовими дорогами Афганістану, хто прийняв бойове хрещення у цьому краю вогню та піску.

          На заході були присутні: Вадим Бондарєв - голова Краматорської міської громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів», Валентин Танський – заступник голови союзу десантників Донецької області та воїни – інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни.

        

Детальніше...

УКРАЇНА - ЄДИНА, СОБОРНА ДЕРЖАВА.

Вдихнути в юну істоту душу громадянина – значить, передати не тільки радість, захоплення, гордість за все те, що становить собою наші святині, а й сердечний біль, тривогу, турботу за долю цих святинь – свободу і незалежність, честь і велич, багатство і славу нашої улюбленої Вітчизни.

В. Сухомлинський

Детальніше...

УКРАЇНА КОЛЯДУЄ, КОЛЯДУЄ ВСЯ ЗЕМЛЯ!.

Новий Рік, Різдво - свята для всіх нас і кожного зокрема. Вступаючи в новий відлік часу, ми маємо освятитися найкращими почуттями, побажати одне одному щастя, здоров`я, мирного неба над оселями, статків і злагоди в родині. Саме такими спонуками завжди була проникнута світська обрядовість зустрічі Нового року в Україні: горщиком куті, щедрим житнім засівом сусідської домівки, величальною щедрувальною піснею на честь господаря і господині та їх діточок.

Детальніше...

«Даруйте людям доброту»

«Ми живемо, щоб нести

  світу добро і красу »

Детальніше...

ЛУНАЄ ПІСНЯ УКРАЇНСЬКА.

    Усна поетична творчість — це не просто джерело духовного життя народу, це — могутній чинник пізнання природи й людини, добра і зла, правди і кривди, красивого й потворного в житті. Бо саме у фольклорі народи усвідомлюють свою самобутність, своє історичне призначення так само, як і український народ. Кожен народ, великий чи малий, прагне поетично осмислити власну історію — минуле й сучасне буття, думкою-мрією сягнути в прийдешнє майбуття або ж переосмислити минуле.

Детальніше...