Тиждень математики

      З 3.04.2017 по 7.04.2017р. згідно річного плану роботи в Краматорському вищому  професійному училищі з метою підвищення мотивації до вивчення математики, отримання додаткових знаньбув проведений  предметний тиждень математики.

 

Згідно з програмою тижня:

-         3.04.2017р.    оформлений інформаційний куток «Сьогодні в училищі», де були розміщені газета «Математики змінюють світ», програма предметного тижня, цікава та пізнавальна інформація з математики.

-         4.04.2017р. під керівництвом викладача Рудь К.О. проведена інформаційна лінійка «Математика також може бути цікавою», на якій учні повідомили про цікаві факти з історії математики та життя вчених-математиків, до уваги присутніх була представлена  відео-задача.

-         5.04.2017р.  відбулося відкрите заняття математичного гуртка  «Музика простих чисел» (керівник  математичного гуртка Рудь К.О.), яке включало в себе виступи учнів та перегляд фільму «Музика простих чисел».  

-         6.04.2017р. у ІІ навчальному корпусі пройшла виставка «Математика в професії».  Учні підготували  інформацію з теми для кожної професії, а також виконані конкурсні творчі роботи.  Перше місце конкурсу   зайняла робота учениці групи ВПП 15-9 Маліновської Карини.

          7.04. 2017р.  для учнів ІІ курсу викладачі математики Рудь К.О. і Бережнова С.І. провели математичну гру «Найрозумніший» з цікавими питаннями, завданнями, навіть з художнім змаганням. В грі взяли участь група  першого курсу ВПП 16-3  та другого курсу ВМП 15-4. За результатами змагання переможцем стала команда учнів групи ВМП 15-4.

Додаткова інформація