ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК»

25 29листопада 2019 року в Краматорському ВПУ проходив тиждень з професії «Електрозварник».

Тиждень розпочався з тематичної лінійки, яку підготували та провели майстри виробничого навчання Риженкова Тетяна Вікторівна та Кулинич Сергій Миколайович разом зі своїми учнями. Ведучі лінійки ознайомили присутніх з історією виникнення зварки, розповіли про технологічний процес зварювання.

 


Згідно плану проведення тижня відкриті уроки виробничого навчання провели майстри виробничого навчання Долженко Тетяна Юріївна та Михайленко Вікторія Миколаївна. Уроки пройшли на високому педагогічному рівні, з використанням сучасних інтерактивних технологій навчання. Учні з захопленням слухали пояснення майстрів, відповідали на тестові питання, розгадували кросворд та вирішували проблемні ситуації, приймаючи технічні рішення при закріпленні матеріалу теми.

Майстер виробничого навчання Пузан Н.І. провела позакласний захід - квест «Лабіринти професії». В ході квесту  команди учнів змагались за право одержати приз, долаючи проблеми та труднощі, застосовуючи свої знання з спеціальних предметівта вміння мислити логічно у нестандартних ситуаціях. По закінченню квесту всі учасники були нагороджені солодкими призами.

Викладач спеціальних дисциплін Пітеляєва Людмила Графаїлівна в рамках тижня провела олімпіаду серед здобувачів освіти 2-3 курсів з професії «Електрозварник».

Завершився  тиждень з професії «Електрозварник» відкритим засіданням циклової комісії «Зварювальне виробництво». Цей захід був проведений у формі регіонального засідання «Методичний міст», де були присутні: методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ревякіна Світлана Миколаївна, майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін Краматорсько-Слов’янського регіону.

Засідання було присвячено темі «Самостійна робота учнів на уроках». Ця тема викликала зацікавленість та жваве обговорення всіх присутніх. Виступи педагогічних працівників супроводжувалися цікавими прикладами з досвіду роботи, демонстраціями презентацій.  В ході заходу, в невимушеній обстановці присутні аналізували і колективно обговорювали складні педагогічні ситуації.

Додаткова інформація