ЦІ СВЯТА НАС ЄДНАЮТЬ

Яких тільки див на землі не бува,

Люблю Краматорськ – і дорожче нема,

І тишу ранкову, і дня кольори,

І місячну ніч, на Торці вечори…

 

Рідне місто - це безсумнівно, найкраще місто на Землі, це місто для кожного з нас означає щось важливе: хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів своє перше кохання, хтось домігся своєї першої перемоги, хтось здійснив свою першу заповітну мрію.  

 

21 вересня наше місто відзначило 151 день народження та День машинобудівника. Ці два свята об'єднують людей, які своєю працею створювали славу рідного міста в минулому і продовжують стверджувати високий авторитет краматорської марки в країні й за кордоном в наші дні. Політ творчої думки інженерів і високий професіоналізм робітників Краматорська втілені в кращих зразках машинобудівної продукції.

Флагманом машинобудівництва у нашому місті є Новокраматорський машинобудівний завод, який відзначає  у цьому році ювілей - 85 річницю.

 Історія Краматорського вищого професійного училища неможлива без традиційних багатогранних зв'язків з ПрАТ «НКМЗ» - головним замовником кадрів та базовим підприємством. Нас зв'язують давні, перевірені часом стосунки. НКМЗ щорічно гарантує учням  усі види практики, випускникам машинобудівного профілю перше робоче місце, та можливість стати висококласними фахівцями, а також постійну підтримку.

Педагогічний та учнівський колективи Краматорського ВПУ залучилися до всіх трьох свят и прийняли участь у міських заходах, присвячених ним.

На передодні свята, 20 вересня, в училищі пройшла урочиста лінійка «Краматорськ – місто моєї мрії», яку підготували куратор Вікторія Михайленко та учні груп з спеціальності «Зварювальне виробництво».

21 вересня традиційно до Дня міста Краматорська на площі Мира пройшов спортивно - масовий  марафон. 10 учнівКраматорського ВПУ та викладачі фізичної культури Юлія Подземельних та Маргарита Лаврова   взяли участь у пробігу на 5 км та отримали пам`ятні медалі.

Привітали рідне місто Краматорськ з днем його народження і студенти та фахівці з професії «Кухар». Вони взяли участь в акції, яку організував телеканал «UA:Донбас». Найбільша паска, найдовша паста, рекорд з випічки млинців, найтепліший шарф для малюків, найсильніший богатир, найбистріший музикант – це далеко не повний список  рекордів, встановлених у Донецькій області. Учні Краматорського ВПУ вирішили продовжити низку рекордів нашої області та презентували найбільшу холодну закуску «Рулет з лавашу» або закуску – шавузку, як її назвав ведучий телеканалу Микита. Загальна довжина цієї закуски склала 5 метрів. У приготуванні цієї страви взяли участь учні 2 та 5 курсів під керівництвом майстрів виробничого навчання Тетяни Тімченко, Ольги Бурдікової, Віти Ткаченко. Виготовленого кулінарного рекорду вистачило, щоб пригостити усіх присутніх на святі мешканців міста Краматорська. Молодь отримала масу позитивних емоцій і задоволення від участі в цьому заході.

Ввечері на стадіоні "Блюмінг" творчі колективи міста Краматорськ привітали з ювілеєм Новокраматорський машинобудівний завод. Вокальний ансамбль "Світанок" під керівництвом Мілани Аміргулян та хореографічний колектив "Грація"  під керівництвом Віри Гуменної Краматорського вищого професійного училища (14) виконали у фіналі заходу вокально – хореографічну композицію «Молодь змінює світ». В номері прийняли участь понад 60 учнів машинобудівного та побутового профілю. Виступ був динамічний та яскравий. А молодь Краматорського вищого професійного училища ще раз доказала, що вона може змінити світ на краще и підтримати мету новокраматорців «Бути рівними серед кращих».

 

Ірина Роянова,

заст. директора з НВхР

 

Додаткова інформація