Краматорському ВПУ – 79 років

У слові «учитель» - глибинність прароду

І молодість вічна на вільній землі.

У нім майбуття і безсмертя народу,

Свободи знамено і хліб на столі.

 

 

       Щороку, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, а над землею пломеніють різнокольорові квіти, до нас, в Краматорське вище професійне училище, приходить свято – День працівника освіти! А для нашого навчального закладу це ще й День професійно-технічної освіти та День народження училища!

            2 жовтня наше училище відсвяткувало 79-ту річницю з дня свого заснування. В цей день в актовій залі зібралися люди, які розділили своє життя з професійно-технічною системою, яка веде по життю, виводить у світ нові покоління, яка є необхідною в нашій країні.

        Як завжди, до нас завітали шановні гості, якім небайдужа доля освіти, які шанують і поважають працю вчителя: Володимир Брижніченко - заступник генерального директора з персоналу і режиму ПрАТ «НКМЗ», Володимир        Цельнік - начальник відділу кадрів і режиму ПрАТ «НКМЗ», Борис Ворочек - начальник відділу навчання та адаптації кадрів ПрАТ «НКМЗ».

            Першим привітав із святом педагогічний колектив і учнів заслужений працівник освіти України, депутат Краматорської міської ради, директор училища Михайло Григорович Купріков. Він підкреслив, що завдяки наполегливій та самовідданій праці колективу наш навчальний заклад займає гідне, належне місце в системі профтехосвіти України.

            Від імені гостей з вітальним словом виступив В.В. Цельнік.

         Учитель – це совість народу, його віра, любов і надія. Саме вчителям доручають батьки найдорожче – дітей, своє майбутнє. Особливі слова щирої поваги та подяки у віршах та піснях лунали у цей день в адресу педагогів від вдячних учнів. Кращі працівники освіти на цьому святі були нагороджені Грамотами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та нашого навчального закладу.

            Традиційно на заході пройшло посвячення у молоді спеціалісти нових педагогів та нагороджено грамотами кращих учнів Краматорського ВПУ.

Знання і вміння дарувати дітям,

Нести сердечне світло доброти –

Найдивовижніше покликання на світі,

Й прекраснішої долі не знайти.

 

Хай слово вчитель буде завжди

Святим на всій нашій землі.

Нехай до нього, як до правди,

Ідуть дорослі і малі.

Додаткова інформація