Конкурс професійної майстерності з професії «Верстатник широкого профілю»

9-10 квітня 2014 року в Краматорському вищому професійному училищі відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Верстатник широкого профілю».

У конкурсі взяли участь кращі учні І-ІІІ курсів та учні ІV-V курсів відділення підготовки молодших спеціалістів Краматорського ВПУ. Відповідно до умов  проведення   конкурс проходив у два етапи: теоретичний і практичний. Теоретичний етап у вигляді тестових завдань конкурсанти виконували на комп’ютерах в училищному навчальному  центрі програмування  для верстатів з ПК.

З 2011 року педагогічний колектив Краматорського ВПУ працює над впровадженням дуальної системи навчання у навчально-виробничий процес, сутність якої полягає у паралельному навчанні в училищі та на виробництві. Тому практичний тур конкурсу був проведений на навчально-виробничих ділянках цеху перепідготовки робітничих кадрів ПАТ Новокраматорський машинобудівний завод. Організація робочих місць в умовах виробництва для виконання конкурсних завдань забезпечили високий рівень проведення конкурсу, зробили конкурс справжньою подією для учасників.

Перед початком практичного етапу конкурсу з привітанням до учнів звернувся заступник начальника відділу розвитку персоналу і управління знаннями ПАТ НКМЗ Березовський Д.Е. та побажав успіху конкурсантам.

Практичний тур передбачав виконання  завдання - обробка деталі «Вісь» згідно технологічного процесу.

Вміння та знання конкурсантів оцінювалися за такими критеріями: термін виконання завдань; відсоток виконання; дотримання технологічного процесу; дотримання правил безпеки праці; організація робочого місця; зовнішній вигляд учнів, якість виконання робіт.

 Професійне журі у складі:

Березовський Д.Е., заступник начальника ВРП і УЗ ПАТ НКМЗ;

Тупик Д.І., начальник ЦПРК ПАТ НКМЗ;

Купріков М.Г., директор Краматорського ВПУ;

Шаповалова Н.О., заступник директора з НВР Краматорського ВПУ;

Андросов П.М., старший майстер ЦПРК ПАТ НКМЗ;

Крамаренко Л.Г., старший майстер Краматорського ВПУ;

Рассошенко О.П., викладач спеціальних предметів Краматорського ВПУ;

Полупан О.О., майстер виробничого навчання Краматорського ВПУ,

оцінивши якість виконання практичних завдань та результати теоретичного туру, визначило три кращі результати:

І місце: Кононенко Роман - група ВМП 13-1,

ІІ місце: Кужель Максим – група ВМП 13-13,

ІІІ місце: Халютин Андрій – група ВМП 11-1.

Слід зазначити, що майстерність і професіоналізм, які продемонстрували учні-учасники конкурсу відразу можуть бути оцінені потенційними роботодавцями, що зіграє важливу роль у майбутньому працевлаштуванні.

Щиро вітаємо переможців конкурсу професійної майстерності з професії «Верстатник широкого профілю». Бажаємо наснаги, нових звершень та перемог!