Всі новини

БРЕЙН-РИНГ «ІСТОРІЯ МОГО МІСТА»

12 квітня 2018року в КЗ «Музей історії Краматорської міської ради» був проведений відбірковий етап, присвяченого 150-річчю м. Краматорська.  В змаганнях брали  участь молодіжні команди: Краматорського вищого професійного училища (№14) «Майбутні Новокраматорці», Краматорського вищого металургійного училища (№123) «Вперед», Краматорського вищого торгово-кулінарного училища (№42) «Форсаж», Краматорського центру професійно-технічної освіти (№47) «КЦПТО», Машинобудівного коледжа Донбаської машинобудівної академії «Ерудит», Краматорського коледжу ДонНУЕТ «Готові до бою», дві команди Краматорського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП»  «Brainstorm» та «Drinkteam», дві команди Краматорського технологічного коледжу «Лодка та весло» та «Діти Краматорська», три команди Донбаської машинобудівної академії «Еволюція», «КІТи», «Стародавні греки». Враховуючи підсумки  відбіркового етапу Брейн-рингу, команда учнів Краматорського вищого професійного училища  «Майбутні Новокраматорці» вийшла в Фінальний етап.

Детальніше...

ВПРОВАДЖЕННЯ НЕСТАНДАРТНИХ ФОРМ ПРОВЕДЕННЯ УРОКІВ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ З ПРОФЕСІЇ «КУХАР.КОНДИТЕР»

02.04.2018року у Краматорському ВПУ викладач спеціальних дисциплін Гуменна В.В. провела для груп з професії «Кухар. Кондитер» відкритий урок на тему «Технологія приготування пряничного тіста та виробів з нього». Урок було проведено у нетрадиційні формі.

Детальніше...

МОЯ ПРОФЕСІЯ – ВЕРСТАТНИК

З  26.03.2018р. по  30.03.2018р. у Краматорському вищому професійному училищі, згідно плану роботи на 2017-2018 навчальний рік, проводився тиждень, присвячений професії «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням».

Програма тижня була дуже насичена. Розпочався тиждень оглядом-конкурсом стіннівок, присвячених професії.

27.03.2018р. для учнів училища викладач спеціальних дисциплін   Кульмінська Ю.М. разом з учнями підготували та провели тематичну лінійку, присвячену професії верстатника.

У цей же день, у актовій залі училища, пройшов урок-конференція «Моя професія – верстатник», який був підготовлений та проведений учнями 5 курсу відділення підготовки молодших фахівців зі спеціальності «Галузеве машинобудування» під керівництвом майстра виробничого навчання Печерського В.М. Учні групи ОМ16 – 2 ознайомили присутніх з історією розвитку професії та  з новітніми технологіями у галузі.

29.03.2018року викладач спеціальних дисциплін Білик Н.О. провела відкритий урок у групі 4 курсу відділення підготовки молодших фахівців зі спеціальності «Галузеве машинобудування» на тему: «Обробка різьбових поверхонь» з дисципліни «Обробка матеріалів і різальний інструмент». Методи та форми, які протягом уроку ефективно використовувала викладач, сприяли активізації пізнавальної діяльності учнів, створенню ситуації успіху, формуванню інтересу до вивчення теми. Колеги високо оцінили вміння викладача поєднувати наочні й практичні методи навчання, науковість матеріалу з доступністю, використання різних видів роботи, що сприяє активізації діяльності  учнів.

    Згідно із планом проведення тижня для викладачів і майстрів виробничого навчання з напрямку підготовки «Машинобудування» майстер виробничого навчання Рибалко С.В. провела майстер-клас «Пристрої для вимірювання різних поверхонь». Мета майстер - класу – підвищити професійну майстерність педагогів – учасників майстер-класу в процесі активного педагогічного спілкування. Основний принцип майстер – класу: «Я знаю, як це зробити та навчу вас».

      На майстер – класі Рибалко С.В. поділилася своїми професійними знаннями, уміннями й навичками, які можуть допомогти педагогам в удосконалюванні своєї професійної  діяльності. Ефективне засвоєння теми відбулося на основі продуктивної діяльності всіх учасників в атмосфері доброзичливості.

      30.03.2018 року майстер виробничого навчання Бережний М.О. підготував і провів для учнів, які навчаються за фахом «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів із програмним керуванням» брейн – ринг, який передбачав змагання двох команд у професійних знаннях.

     З метою виявлення кращих учнів за напрямком «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», визначення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів серед учнів професією «Верстатник широкого профілю» було проведено конкурс фахової майстерності. У конкурсі брали участь учні груп I,ІІ,III та IV курсів. Конкурс складався із двох етапів: теоретичного й практичного.

     Теоретичний тур проводився у кабінеті-лабораторії комп’ютерної техніки та графіки. Краматорського ВПУ та передбачав виконання електронних тестових завдань на знання теоретичних основ професії.

     Другий етап проводився в навчальних майстерних училища. Професіоналізм конкурсантів оцінювався по вмінню читати креслення й користуватися технологічною документацією, володінню обладнанням й інструментами, знанням і дотриманням правил техніки безпеки й часу, витраченому на виконання завдання, якості виконаної роботи.

Практичний тур передбачав обробку деталей «Палець» і «Втулка», які є складовими складального виробу «Навіс».

Всі  хлопці з успіхом упоралися з поставленими перед ними завданнями. Слід зазначити майстерність, яку продемонстрували учасники конкурсу при виконанні завдань.

За підсумками конкурсу призові місця розподілилися таким чином:

1 місце:  Волошин Максим – гр. ВМП 16-1;

2 місце: Мироненко Микола – гр. ВМП 15-1;

3 місце:  Деревянко Костянтин  - гр. ВМП 17-1.

Переможці конкурсу професійної майстерності були нагороджені грамотами та подарунками.

Відмінна організаційна підготовка конкурсу, впевнена і неупереджена робота журі забезпечили атмосферу ентузіазму й поваги до робочої професії, зробили конкурс справжньою подією для учасників.

Вітаємо переможців конкурсу професійної майстерності за професією «Верстатник широкого профілю»! Бажаємо творчих успіхів, нових здійснень і перемог!

«Шаленій FEST»

30 березня у ПК ім. Леоніда Бикова міста Краматорськ за підтримки департаменту сім`ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації пройшов перший відкритий обласний хореографічний фестиваль-конкурс «Шаленій FEST».

 

Детальніше...

АТЕСТАЦІЯ – 2018

   28 березня 2018р. у методичному центрі Краматорського вищого професійного училища відбулася атестація педагогічних працівників, яка проводиться відповідно Типовому положенню про атестацію педагогічних працівників з метою підвищення престижу й авторитету  праці педагога,  забезпечення ефективності навчально-виховного процесу та активізації професійної діяльності педагогів.

      Атестації передувало вивчення системи роботи викладачів та майстрів виробничого навчання. Впродовж року педагогічні працівники  презентувати свій досвід на педагогічних читаннях, відкритих засідання методичних і циклових комісій училища,  вебінарах і семінарах, які були організовані та проведені НМЦ ПТО у Донецькій області.

      За рішенням атестаційної комісії Краматорського вищого професійного училища:

-  присвоєно кваліфікаційні категорії «спеціаліст першої категорії» викладачам Пузан Н.І., Кульмінській Ю.М. ;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» соціальному педагогу Шереметєвій А.С.;

- атестований на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» викладач Чуп’ятов Ю.Н.;

- підтверджено 14 тарифний розряд майстрам виробничого навчання Палій Г.М., Стаховій Л.І.;

-  встановлено 13 тарифний розряд майстрам виробничого навчання Михайленко В.М., Озерній О.В. ; 12 тарифний розряд – майстрам виробничого навчання Гапіч О.О., Риженковій Т.В.;

- порушено клопотання перед атестаційною комісією департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач» Бабаскіній А.В., Леоновій О.А.; про відповідність займаній посаді та присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач» викладачу Костюченко О.В. 

          Щиро вітаємо колег! Бажаємо професійного росту і творчих успіхів!

 

 Методична служба Краматорського ВПУ

МОЛОДЬ ЗМІНЮЄ СВІТ

        «Талант – то крапля здібностей і море праці» - цей влучний вислів належить відомому українському письменникові Григору Тютюннику. А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Отже, завдання батьків та педагогів – допомогти дитині розвинути свій дар, скористатися своєю унікальністю з користю для себе та оточуючих. Саме таких обдарованих дітей об’єднав навколо спільної мрії колектив Краматорського вищого професійного училища(№14).

 

           

Детальніше...

Додаткова інформація