Всі новини

Свято, гідне феєрверку!

27 червня у Краматорському вищому професійному училищі відбулося урочисте свято. В концертному залі ДК і Т НКМЗ 224 випускника отримали атестати і дипломи. Особливий, неповторний момент, в якому злилися воєдино щира радість досягнутої мети, легкий смуток розставання і надія на успішне майбутнє.

Учасників цієї чудової події зібралося багато. Прийшли рідні та друзі випускників, викладачі та майстри виробничого навчання і, звичайно ж, почесні гості з базового підприємства ПрАТ «НКМЗ»: заступник начальника відділу кадрів і режиму Олександр Надєйкін, головний механік Сергій Новицький, начальник відділу маркетингових комунікацій Дмитро Березовський, заступник голови профспілкового комітету Андрій Єна, а також виконавчий директор Донецької регіональної експертної ради з питань ліцензування навчальних закладів Ольга Берюх.

А на початку свята промайнуло на екрані слайд-шоу випускників: яскраві, незабутні кадри з життя учнів та їх наставників. Ось вони - винуватці торжества!

За традицією першим привітав своїх випускників заслужений працівник освіти України, депутат міської ради, директор Краматорського вищого професійного училища Михайло Купріков. Він зазначив, що з 224 випускників 152 учні отримують дипломи кваліфікованого працівника і 72 - дипломи молодшого спеціаліста. З них тридцять чоловік отримують дипломи з відзнакою. «Це оцінка і показник роботи не тільки учнів, викладачів і майстрів нашого училища, а й показник кваліфікації майбутнього виробництва», - сказав Михайло Григорович.

Випускники отримали документи з рук директора училища і почесних гостей і багато щирих поздоровлень. Вони не один рік працювали на славу, і тепер гідні нагороди. Але головне, як бажали виступаючі, - не зупинятися на досягнутому!

Половина випускників 2018 року працевлаштовані за професією навчання, а інші продовжать навчання в групах ВПУ і в ВУЗах. Як завжди, гостинно відчинив двері випускникам училища Новокраматорський машинобудівний завод та інші підприємства міста та області.

Випускний - свято, на якому звучать не тільки привітання, але й численні подяки.

Адміністрація Краматорського вищого професійного училища подякувала батькам своїх випускників за активну участь у громадському житті училища та вихованні молодого покоління. А батьки, в свою чергу, по достоїнству оцінили працю педагогічного колективу Краматорського ВПУ і його керівництва.

Випускники висловили подяку всім тим, хто був причетний до їх досягнень: директору училища і всьому інженерно-педагогічному колективу, батькам і трудовому колективу НКМЗ.

Чимало гарного почули і випускники від своїх педагогів, а серед інших важливих слів - батьківське повчання: «Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям! Не заплямуйте добре ім'я свого роду і честі училища, яке дало вам путівку в життя».

Випускний вечір у Краматорському вищому професійному училищі пройшов по-особливому урочисто і, в той же час, з неодмінною душевною теплотою. Добрі слова, вишукана концертна програма, посмішки, оплески і вінець торжества - сліпучий феєрверк ...

Перед нашими випускниками відкрилися тисячі доріг, але кожен з них обере свій особистий життєвий шлях. То ж нехай прямують по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність їм допоможуть знання, уміння та навички,  отримані у стінах нашого училища.

ОГЛЯД- КОНКУРС "КРАЩА МЕТОДИЧНА (ЦИКЛОВА) КОМІСІЯ РОКУ"

12.06.2018р. згідно річного плануу Краматорському ВПУ пройшов традиційний огляд – конкурс методичних та циклових комісій "Краща методична (циклова) комісія року".

Якість підготовки кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста починається з формування якісного кадрового складу педагогічних працівників, забезпечення їх творчого зростання та підвищення професійної майстерності. Головне для успішного вирішення цих завдань – добре продумана система роботи методичних (циклових) комісій.

У зв'язку з цим в училищі щорічно проводиться огляд- конкурс "Краща методична (циклова) комісія року". Цей методичний захід  сприяє систематичному і якісному відстеженню результатів роботи інженерно-педагогічного колективу на кожному етапі системи внутриучилищного контролю з метою корекції навчально-виробничого та виховного процесу.

В огляді – конкурсі прийняли участь 6 циклових та 3 методичні комісії.

Матеріали циклових (методичних) комісій оцінювались за критеріями згідно Положення про огляд-конкурс «Краща методична (циклова) комісія року».

При оцінюванні роботи комісій особлива увага зверталась на участь педагогічних працівників в експериментально-дослідницькій та проектній діяльності.

За результатами  проведення  конкурсу призові місця посіли:

1 місце – циклова комісія «Технологія харчування», голова Гуменна В.В.;

2 місце – методична комісія суспільно – гуманітарного циклу, голова комісії Трофимова О.А., методична комісія природничо-математичного циклу (голова Леонова О.А.);

3 місце – циклова комісія «Зварювальне виробництво», голова комісії Пузан Н.І. 

Вітаємо переможців та бажаємо всім творчих успіхів!

 

Перелік документів для особової справи абітурієнта

1. Заява.

2. Свідоцтво про освіту і додаток (атестат і додаток для бази 11 класів).

3. Свідоцтво про народження.

4. Довідка з місця проживання про склад сім'ї.

5. 8 фотографій (3/4).

6. Копія ідентифікаційного номера - в 3-х примірниках

7. Копія свідоцтва про народження - в 1-му примірнику

Увага (при наявності паспорта копія свідоцтва про народження надається в 1 примірнику)

8. Копія паспорта 1,2,11 стор.,  або ID-картка з двох сторін і вкладиш - в 3-примірниках

9. Копія 1,2,11 стор. паспорта одного з батьків в 1 прим.

10 Медична комісія (проходити за місцем проживання при наявності медичної картки / для юнаків ф.25-Ю карти щеплень (2 копії) і довідку, яку виписує приймальна комісія)

11. Характеристика

12. Копія приписного свідоцтва

13.Справка підтверджує пільгову категорію (сиріт, позбавлених батьківського піклування, багатодітні, ЧАЕС, напівсироті, малозабезпечені, мати-одиначка, інвалід з дитинства та діти-інваліди, діти загиблих шахтарів, діти військовослужбовців Збройних Сил України, других військових формувань, працівників правоохоронних органів , які загиблі під час виконання службових обов'язків, переселенці із зони АТО)

 14. Папка для особової справи.

 

ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ

30.05.2018 р., згідно наказу Краматорського ВПУ (№14) про впровадження дослідно-експерементальної діяльності в освітній процес, у методичному центрі училища відбувся захист – презентація інформаційного проекту «Мирний вогник очима велетня».

Педагогічний колектив Краматорського ВПУ(№14) визначив проектне навчання одним з пріоритетних напрямків організації навчальної діяльності учнів. Застосування методу проектів у процесі професійної підготовки майбутніх фахівців забезпечує розвиток ключових компетентностей, допомагає готувати учнів до майбутньої самостійної та творчої професійної діяльності, а також підвищує мотивацію учнів до навчально-пізнавальної діяльності.

      Проект презентували учні групи ВМП 15-4, керівник проекту - майстер виробничого навчання Пузан Н.І. Під час роботи над проектом учні виконали великий обсяг роботи. Впродовж 5 місяців учасниками проекту збиралась та систематизувалась інформація про етапи становлення Новокраматорського машинобудівного заводу, розвиток виробництва на підприємстві.  

Особливої уваги заслуговує матеріал про долю та трудові успіхи колишніх випускників Краматорського ВПУ, які працюють у наш час зварниками на ПрАТ «НКМЗ». Спілкування з ними на робочих місцях надало учасникам проекту не лише статистичні результати, але й підвищило в очах учнів позитивний імідж робітничих професій, сприяло усвідомленню учнями правильності професійного вибіру.

На презентації проекту учні надали цікаву інформацію про історію впровадження зварювального виробництва на базовому підприємстві ПрАТ НКМЗ, про перспективи розвитку та втілення нових технологій зварювання у виробництво.

    Робота над проектом надала учням можливість не тільки  розширити свій кругозір, але й відчути почуття гордості за обрану професію та в майбутньому відчути щастяжиттєвої реалізації.

ЗВІТ щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху у Краматорському вищому професійному училищі

    Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

      З метою підвищення безпеки учнів в Краматорському вищому професійному училищі з 21 по 25 травня 2018 року був проведений тиждень безпеки дорожнього руху у рамках Десятиліття дій з БДР 2011-2020рр.

      Основною метою проведення тижня безпеки є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища. Була розроблена система профілактики дорожньо-транспортного травматизму та вивчення правил дорожнього руху, які розглядаються як складова частина виховання загальної культури підлітка. Важливо відзначити, що в цьому процесі задіяні не тільки педагоги і вихованці, а також представники соціальних інститутів.

       Рішення задач тижня безпеки здійснювалось через такі форми роботи: спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, зустрічі, бесіди, спостереження за рухом транспорту, розгляд ілюстрацій, складання малюнків на задану тематику, написання творів, тестування.

 

Заходи до Тижня безпеки дорожнього руху

1. Лінійка, присвячена Тижню безпеки дорожнього руху (відповідальний Ковальов О.В.)

2. Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» (відповідальний Ковальов О.В.)

 

Детальніше...

Фестиваль ім. Марії Примаченко

20 травня 2018 року в місті Краматорськ відбувся  Фестиваль аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко. Він зібрав талановитих та творчих людей з усієї Донецької області.

Краматорське вище професійне училище (№14) уже вдруге приймає участь у цьому святі творчості та натхнення. Можна спостерігати, що творчість колективу нашого училища з кожним роком все більше розвивається. Адже професіоналам завжди допомагає здобути успіху творчий підхід, а прекрасне завжди народжується в праці.

Краматорським ВПУ(№14) на виставці були представлені експонати та вироби з усіх професій, яким навчаються в училищі. Увагу глядачів привернули картини з металевої стружки, зварювальні конструкції та іграшки,  картини, виконані технікою «філігрань» та зі штучних нігтів, прикраси для волосся ручної роботи. І, в котре, особливою увагою всіх присутніх користувалися креативна металева писанка та чарівна металева птаха «Павич», майстерно вироблені учнями та майстрами виробничого навчання Краматорського ВПУ з професії «Електрозварник».

 Колектив Краматорського вищого професійного училища отримав від організаторів Фестивалю сертифікат учасника і ще раз підтвердив, що в нас є багато прекрасної молоді, в руках якої майбутнє, яка вливається в процес суспільного життя свого міста, країни, яка прагне щось творити, працювати і жити цікаво.

Додаткова інформація