Всі новини

День визволення Краматорська від німецько-фашистських загарбників

Людина має завжди пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову й культуру. Найбільш шанованою і глибоко хвилюючою серця багатьох краматорчан датою залишається День визволення Краматорська від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

Краматорське ВПУ (№14) відкриває свої двері для безмежних можливостей молоді

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Цей день  - перше вересня. В цей день дружня родина Краматорського вищого професійного училища приймає у свої обійми першокурсників, таких красивих, радісних і схвильованих.

 

Детальніше...

Свято, гідне феєрверку!

27 червня у Краматорському вищому професійному училищі відбулося урочисте свято. В концертному залі ДК і Т НКМЗ 224 випускника отримали атестати і дипломи. Особливий, неповторний момент, в якому злилися воєдино щира радість досягнутої мети, легкий смуток розставання і надія на успішне майбутнє.

 

Детальніше...

ОГЛЯД- КОНКУРС "КРАЩА МЕТОДИЧНА (ЦИКЛОВА) КОМІСІЯ РОКУ"

12.06.2018р. згідно річного плануу Краматорському ВПУ пройшов традиційний огляд – конкурс методичних та циклових комісій "Краща методична (циклова) комісія року".

Якість підготовки кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста починається з формування якісного кадрового складу педагогічних працівників, забезпечення їх творчого зростання та підвищення професійної майстерності. Головне для успішного вирішення цих завдань – добре продумана система роботи методичних (циклових) комісій.

У зв'язку з цим в училищі щорічно проводиться огляд- конкурс "Краща методична (циклова) комісія року". Цей методичний захід  сприяє систематичному і якісному відстеженню результатів роботи інженерно-педагогічного колективу на кожному етапі системи внутриучилищного контролю з метою корекції навчально-виробничого та виховного процесу.

В огляді – конкурсі прийняли участь 6 циклових та 3 методичні комісії.

Матеріали циклових (методичних) комісій оцінювались за критеріями згідно Положення про огляд-конкурс «Краща методична (циклова) комісія року».

При оцінюванні роботи комісій особлива увага зверталась на участь педагогічних працівників в експериментально-дослідницькій та проектній діяльності.

За результатами  проведення  конкурсу призові місця посіли:

1 місце – циклова комісія «Технологія харчування», голова Гуменна В.В.;

2 місце – методична комісія суспільно – гуманітарного циклу, голова комісії Трофимова О.А., методична комісія природничо-математичного циклу (голова Леонова О.А.);

3 місце – циклова комісія «Зварювальне виробництво», голова комісії Пузан Н.І. 

Вітаємо переможців та бажаємо всім творчих успіхів!

 

ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ

30.05.2018 р., згідно наказу Краматорського ВПУ (№14) про впровадження дослідно-експерементальної діяльності в освітній процес, у методичному центрі училища відбувся захист – презентація інформаційного проекту «Мирний вогник очима велетня».

Педагогічний колектив Краматорського ВПУ(№14) визначив проектне навчання одним з пріоритетних напрямків організації навчальної діяльності учнів. Застосування методу проектів у процесі професійної підготовки майбутніх фахівців забезпечує розвиток ключових компетентностей, допомагає готувати учнів до майбутньої самостійної та творчої професійної діяльності, а також підвищує мотивацію учнів до навчально-пізнавальної діяльності.

      Проект презентували учні групи ВМП 15-4, керівник проекту - майстер виробничого навчання Пузан Н.І. Під час роботи над проектом учні виконали великий обсяг роботи. Впродовж 5 місяців учасниками проекту збиралась та систематизувалась інформація про етапи становлення Новокраматорського машинобудівного заводу, розвиток виробництва на підприємстві.  

Особливої уваги заслуговує матеріал про долю та трудові успіхи колишніх випускників Краматорського ВПУ, які працюють у наш час зварниками на ПрАТ «НКМЗ». Спілкування з ними на робочих місцях надало учасникам проекту не лише статистичні результати, але й підвищило в очах учнів позитивний імідж робітничих професій, сприяло усвідомленню учнями правильності професійного вибіру.

На презентації проекту учні надали цікаву інформацію про історію впровадження зварювального виробництва на базовому підприємстві ПрАТ НКМЗ, про перспективи розвитку та втілення нових технологій зварювання у виробництво.

    Робота над проектом надала учням можливість не тільки  розширити свій кругозір, але й відчути почуття гордості за обрану професію та в майбутньому відчути щастяжиттєвої реалізації.

ЗВІТ щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху у Краматорському вищому професійному училищі

    Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

      З метою підвищення безпеки учнів в Краматорському вищому професійному училищі з 21 по 25 травня 2018 року був проведений тиждень безпеки дорожнього руху у рамках Десятиліття дій з БДР 2011-2020рр.

      Основною метою проведення тижня безпеки є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища. Була розроблена система профілактики дорожньо-транспортного травматизму та вивчення правил дорожнього руху, які розглядаються як складова частина виховання загальної культури підлітка. Важливо відзначити, що в цьому процесі задіяні не тільки педагоги і вихованці, а також представники соціальних інститутів.

       Рішення задач тижня безпеки здійснювалось через такі форми роботи: спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, зустрічі, бесіди, спостереження за рухом транспорту, розгляд ілюстрацій, складання малюнків на задану тематику, написання творів, тестування.

 

Заходи до Тижня безпеки дорожнього руху

1. Лінійка, присвячена Тижню безпеки дорожнього руху (відповідальний Ковальов О.В.)

2. Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» (відповідальний Ковальов О.В.)

 

Детальніше...

Додаткова інформація