Всі новини

ТИЖЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «КУХАР» У КРАМАТОРСЬКОМУ ВПУ

    Згідно плану роботи з 15 по 19 жовтня 2018 року в Краматорському ВПУ пройшов тиждень з професії «Кухар», який був присвячений всесвітньому Дню кухаря.

Тиждень професії – це комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, на поглиблення та поширення їх знань з професійної підготовки.

Розпочався тиждень 16 жовтня тематичною лінійкою, на якій голова циклової комісії «Технологія харчування» Гуменна В.В. презентувала програму тижня.

17 жовтня  Гуменна В.В. провела відкритий урок - лабораторно-практичну роботу на тему «Дослідження органолептичних показників цукру» з дисципліни «Стандартизація та управління якістю харчової промисловості» в групі ТХ 17-1 (група молодших спеціалістів).

18 жовтня  серед учнів 1,2,4,5 курсів було проведено конкурс фахової майстерності «Майстер шеф». Конкурс було проведено у вигляді командної гри, з використанням методу тімбілдінг. Всі учні були розподілені на дві збірні команди, до складу яких входили представники всіх курсів, по два учня з кожного курсу. Команди  самостійно обрали  капітана або шеф-кухаря, який визначився з кандидатурою сушефа та розподілив всіх членів команди за робочими місцями. Від правильного розподілення учасників конкурсу за технологічними процесами,рівня організованості та згуртованості команд залежав підсумковий результат змагань - презентація готової страви.

Цей захід ще раз підтвердив, що активна взаємодія всіх членів команди в процесі змагань розвиває командний дух учнів, дає можливість виявити і реалізувати особистісний потенціал кожного учасника. Крім цього, тімбілдінг допомагає вирішити багато конфліктів, встановлює довірчі відносини між учнями, і є невербальним методом мотивації учнів до співпраці.

19 жовтня серед учнів всіх груп з професії «Кухар» було проведено інтелектуальне шоу «Своя гра».   Цей відкритий захід дозволив учням відчути себе ерудитами, частиною команди, сприяв обєднанню учнівського  колективу. Всі учасники заходу показали високу активність, гідний рівень засвоєння навчального матеріалу, відповідальність за виконання прийнятих рішень, навички роботи в колективі.

Закриття тижня відбулось на урочистій лінійці з підведенням підсумків та нагородженням переможців.

Сучасна бібліотека

Основними завданнями сучасної бібліотеки як навчально-культурної структури незалежно від часів і суспільних устроїв є зібрання, упорядкування, зберігання знань та інформації на всіх носіях і з усіх каналів інформації. І до цього ще одне завдання – воно ж головне і синтезуюче – обслуговування наявними в бібліотеці джерелами усіх бажаючих. Багатство бібліотеки, її життєздатність і життєдайність – в інформаційному ресурсі, форми матеріальної фіксації, канали передачі якого невпинно змінюються, збагачуються, ускладнюються. Все це постійно оновлює суспільне інформаційне середовище, в яке бібліотека органічно включена і, однією з базових ланок якого вона була досі. Функціонування бібліотеки завжди відображення стану інформаційного середовища і відповідь на його нові запити.

Учні Краматорського ВПУ(№14)прийняли активну участь у флешмобі, присвяченому Міжнародному дню мира

Щорічно 21 вересня за ініціативою ООН міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру.

День Миру був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насильства.

21 вересня на честь свята у парку ім. О. Пушкіна  пройшов масовий флешмоб, виконаний талановитими студентами Краматорська.

Дівчата та хлопці в білих футболках з логотипом 150-річчя Краматорська дуже яскраво і енергійно станцювали танець, а в кінці привітали місто з Днем народження!

22 вересня, о 17-00, на центральній Площі Миру цім флешмобом було відкрито вилике  свято нашого міста! З днем народження, любий Краматорськ!

КРАСИВЕ І ГОРДЕ ІМ’Я

Згідно плану виховної роботи Краматорського ВПУ 18 вересня 2018 року викладачами-словесниками був проведений виховний захід «Красиве і горде імя», присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-новатора, гуманіста, вчителя від Бога – Василя Олександровича Сухомлинського. Свої двері відкрила літературна світлиця, де учням продемонстрували презентації, присвячені життю та творчості видатного педагога та уривки з документального фільму «5 хвилин з Сухомлинським», загальний огляд біографії.

 

Детальніше...

День визволення Краматорська від німецько-фашистських загарбників

Людина має завжди пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову й культуру. Найбільш шанованою і глибоко хвилюючою серця багатьох краматорчан датою залишається День визволення Краматорська від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

Додаткова інформація