Всі новини

22 січня Україна святкує День Соборності.

22 січня Україна святкує День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 1919 року та було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

Педагогічний та учнівський колектив Краматорського вищого професійного училища разом з усією країною відзначив День Соборності України та взяв участь у різноманітних патріотичних заходах нашого міста та області.

Саме з нагоди цієї знаменної дати в нашому навчальному закладі було проведено низку заходів інформаційного, просвітницького та виховного змісту.

Мета цих заходів полягала у тому, що ми повинні пам’ятати: лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

22.01.20р. з метою виховання в молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей в училищі було проведено тематичну лінійку до Дня Соборності України «Свято Єднання», де було наголошено, що виховання патріотизму сьогодні, як ніколи, актуально не тільки для системи професійно-технічної освіти, а й для держави в цілому, зазначивши, що Україна починається з кожного з нас. І тільки виховуючи молодь, що поважає свою землю, свою історію, ми зможемо сподіватися на світле майбутнє.

 

23.01.20р. здобувачі освіти Краматорського вищого професійного училища (№14) взяли активну участь в обласних та училищних заходах та здобули почесне ІІ місце в інтерактивній грі серед учнів ЗПТО м. Краматорськ, яка відбулась в нашому училищі. Організаторами гри став комунальний заклад «Донецький Палац молоді і спорту «Юність». На заході були присутні офіцери Об’єднаного  Центру цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Міністерства оборони України.

Цього ж дня наша команда «Джерело» посіла ІІІ місце в інтелектуальній грі «Моя Україна», яку Донецький обласний дитячо-молодіжний центр організував з метою утвердження в свідомості і почуттях молоді патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області було організовано відкритий вебінар на тему «Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє». Викладач історії Козакова К.М. виступила з доповіддю «Майбутнє нашої держави в руках підростаючого молодого покоління» і поділилася досвідом своєї роботи і роботи всього колективу в цьому напрямку.

Колектив Краматорського вищого професійного училища постійною працює у патріотичному напрямку виховання підростаючого покоління, тому й надалі залишається згуртованою дружньою командою професіоналів, щоденна праця та навчання яких робить нашу країну по-справжньому сильною, єдиною та неподільною.

Відзначаючи День Соборності України, ми повинні знову й знову враховувати уроки минулого, що переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної, економічної, політичної та духовної цілісності держави.     Ідеї соборності, єдності батьківських земель, незалежності й суверенітету зміцнюють нашу віру в спроможність бути господарями власної землі та здатність забезпечити гідне життя кожному громадянину України!

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ - 2020

Згідно річного плану роботи 10 січня 2020 року в Краматорському вищому професійному училищі відбулись педагогічні  читання на тему «Впровадження сучасних технологій навчання та виховання в освітній процес».

Метою цього заходу було поширення педагогічного досвіду з питань оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження новітніх технологій, форм і методів професійної підготовки здобувачів освіти, удосконалення професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання училища.

На педагогічних читаннях виступили викладачі  Берюх В.М., Колієва О.В., Гардаш М.В. та майстри виробничого навчання Синиця Т.В., Тімченко Т.М., Білозуб А.В., Медяник О.В., Шелест К.М.,  Мягка Г.А.

Учасники педагогічних читань обговорили питання та обмінялися думками щодо використання нетрадиційних та інтерактивних форм і  методів навчання на уроках загальноосвітньої та професійно-теоретичної  підготовки; обговорили   переваги та недоліки використання мультимедійних засобів навчання на уроках спеціальних дисциплін.

     Виступи педагогічних працівників супроводжувалися цікавими прикладами з досвіду роботи, демонстраціями презентацій. 

    Методична служба Краматорського ВПУ щиро дякує колегам, що взяли участь у Педагогічних читаннях – 2020  та бажає творчої наснаги і продуктивної педагогічної праці!

Розвесела коляда-2020

З Різдвом Христовим, друзі милі!

Нехай омріяне здійсниться,

Щоб Новий рік зустріти в мирі,

З любов'ю й радістю у серці.

Щоб негаразди оминали,

Натхненням повнилися мрії,

Щоб в душах ваших не згасали

Кохання, Віра та Надія

15 січня 2020 року у Палаці культури і техніки  «НКМЗ» відбувся обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво», організований КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» під керівництвом департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, в якому здобувачі освіти Краматорського вищого професійного училища (№14) приймають активну учать з моменту започаткування. Метою заходу є збереження і розвиток різдвяних традицій українського народу, підвищення духовно-культурного рівня серед молоді.

Детальніше...

Конкурсу на кращу методичну розробку сучасного уроку серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області з підготовки за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Вітаємо переможців обласного конкурсу на кращу методичну розробку сучасного уроку серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області з підготовки за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»!

18 грудня 2019 року були підведені підсумкиобласного конкурсу на кращу методичну розробку сучасного уроку серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області  з підготовки за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Відповідно до наказу НМЦ ПТО у Донецькій областівід 22 жовтня 2019 року № 95 Конкурс проводився за двома номінаціями:

- краща методична розробка сучасного уроку з професійно-теоретичної підготовки;

- краща методична розробка сучасного уроку з професійно-практичної підготовки.

В Конкурсі взяли участь педагогічні працівники із 14 ЗП(ПТ)О області.

В номінації краща методична розробка сучасного уроку з професійно-теоретичної підготовки – 12 викладачів.

В номінації краща методична розробка сучасного уроку з професійно- практичної підготовки – 9 майстрів виробничого навчання.

Спільним рішенням журі було визначено переможців за кожною з номінацій.

За номінацією краща методична розробка сучасного уроку з професійно-практичної підготовки:

І місце – Медяник Олена Вікторівна та Білозуб Анна Вадимівна, майстри виробничого навчання Краматорського вищого професійного училища;

 IV місце – Трубчанінова Зоя Семенівна, майстер виробничого навчання Краматорського вищого професійного училища

Колектив Краматорського ВПУ щиро вітає переможців та бажає  подальших творчих досягнень в роботі.

ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК»

25 29листопада 2019 року в Краматорському ВПУ проходив тиждень з професії «Електрозварник».

Тиждень розпочався з тематичної лінійки, яку підготували та провели майстри виробничого навчання Риженкова Тетяна Вікторівна та Кулинич Сергій Миколайович разом зі своїми учнями. Ведучі лінійки ознайомили присутніх з історією виникнення зварки, розповіли про технологічний процес зварювання.

 

Детальніше...

Пісня – душа українського народу

Українська пісня — це геніальна поетична біографія українського народу, його  душа. З усіх потреб потреба. Лише пісня в серці ширить межі неба. На крилах сонце сяйво їй лишає. Чим глибша пісня, тим ясніша душа. Українці дуже багаті, може, найбагатші поміж усіма слов'янами, різнобарвними піснями. Вони не мудрують, складаючи свої пісні - у них пісні виростають самі, як квіти на полях зелених, і їх така кількість, якою не може похвалитися жоден народ у світі.

 

Детальніше...

Додаткова інформація