Всі новини

Участь здобувачів освіти у VІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді освітнього проекту "На Урок" з предметів "Хімія" та "Біологія і екологія"

Протягом листопада 2020 року 26 здобувачів освіти
І та ІІ курсу Краматорського вищого професійного училища,
під керівництвом викладача Гардаш Марини Володимирівни,
прийняли участь у VІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді
освітнього проекту "На Урок" з предметів "Хімія"
та "Біологія і екологія".
Кілька здобувачів освіти стали переможцями!

 

З предмета "Хімія":

Яковенко Аліна, група ВПП 20-10 - ІІ місце

(диплом ІІ ступеня).

 

З предмета "Біологія і екологія":

Яковенко Аліна, група ВПП 20-10 - ІІ місце

(диплом ІІ ступеня);

Медяник Максим, група ВМП 20-1 - ІІ місце

(диплом ІІ ступеня);

Власович Вікторія, група ВПП 20-10 - ІІІ місце

(диплом ІІІ ступеня).

 

Вітаємо переможців!

 

                                                            Мошаніна В. М. 

 

Тиждень іноземної мови “Enjoy learning English”

У Краматорському вищому професійному  училищі  у рамках тижня англійської мови були проведені відкриті заходи з метою підвищення мотивації щодо вивчення іноземної мови; поширення та набування додаткових знань про країну, мова якої вивчається, розвиток соціокультурної компетенції учнів:

Тиждень розпочався з виготовлення стіннівок та презентацій у групах   І-ІІІ курсів на тему: «Englishandteenagers», «Englishandsociallives» та написання творчих есе у групах ВПУ на тему: «Englishandmyprofession».

Вівторок був дуже насиченим днем, вранці була проведена тематична лінійка «ForeignLanguagesinOurLife»     під керівництвом викладача англійської мови Єфремовцевої О.І.  та учнів групи ВМП 19-1 Суворова Руслана та групи ВМП 17-4 Валько Василя.

На четвертому уроці був проведений відкритий урок у групі ВПП 19-9 «Кухар. Офіціант» викладачем англійської мови Вінніком Володимиром Сергійовичем з використанням новітніх освітніх технологій та онлайн-ресурсів, а саме: платформи Googleclass задля підвищення інтересу у вивченні англійської мови.

На шостому уроці також був проведений відкритий урок у групі ВПП 17-9 «Кухар. Кондитер» викладачем Ночовкою О.В. на тему «Britishteaceremony» з метою популяризації англійської мови у професійному середовищі при отриманні майбутньої професії.

У середу, протягом дня, викладач Віннік В.С. проводив вікторину «WhatdoIknowaboutEnglishculture у групах І-ІІІ курсів з метою підвищення зацікавленості та покращення мотивації при вивченні англійської мови.

Фінальним акордом тижня англійської мови було проведення тренінгу для викладачів методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу з проблемного питання «Використання освітніх технологій та онлайн-ресурсів на уроках англійської мови», на якому викладачі англійської мови ділилися власним досвідом з використання ІКТ на власних уроках.

ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «СЛЮСАР З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

З 27 по 31 січня 2020 року у Краматорському ВПУ пройшов тиждень «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Програма тижня була насиченою та цікавою.

27 січня  учні та педагогічні працівники циклової комісії «Ремонт колісних транспортних засобів» організували та провели для здобувачів освіти виставку робочих макетів вузлів та механізмів, виконаних учнями випускних груп.

28 січня на училищній лінійці  відбулася презентація професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Ведучі лінійки ознайомили присутніх з історією виникнення професії та розповіли про значення цієї професії у наш час.

29 січня був проведений конкурс фахової майстерності серед учнів за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».В конкурсі приймали участь учні груп ІІ, ІІІ, ІV та V курсів. Конкурс передбачав виконання учасниками теоретичних та практичних завдань, зміст яких відповідає вимогам робочих навчальних програм.Завдання теоретичного етапу у вигляді тестових завдань конкурсанти виконали в комп'ютерному центрі-лабораторії.

За загальними підсумками переможцями стали:

1 місце – Трунтаєв Олексій ( група ІМ 18-1);

2 місце – Чайка Ярослав ( група ВПП 18-3);

3 місце – Спрогіс Олексій  (група ВПП 17-3);

4 місце – Конотоп Микита (група  ІМ 19-1).

 

Ми щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо всім професійного зростання та перемог!

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ - 2020

Згідно річного плану роботи 10 січня 2020 року в Краматорському вищому професійному училищі відбулись педагогічні  читання на тему «Впровадження сучасних технологій навчання та виховання в освітній процес».

Метою цього заходу було поширення педагогічного досвіду з питань оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження новітніх технологій, форм і методів професійної підготовки здобувачів освіти, удосконалення професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання училища.

На педагогічних читаннях виступили викладачі  Берюх В.М., Колієва О.В., Гардаш М.В. та майстри виробничого навчання Синиця Т.В., Тімченко Т.М., Білозуб А.В., Медяник О.В., Шелест К.М.,  Мягка Г.А.

Учасники педагогічних читань обговорили питання та обмінялися думками щодо використання нетрадиційних та інтерактивних форм і  методів навчання на уроках загальноосвітньої та професійно-теоретичної  підготовки; обговорили   переваги та недоліки використання мультимедійних засобів навчання на уроках спеціальних дисциплін.

     Виступи педагогічних працівників супроводжувалися цікавими прикладами з досвіду роботи, демонстраціями презентацій. 

    Методична служба Краматорського ВПУ щиро дякує колегам, що взяли участь у Педагогічних читаннях – 2020  та бажає творчої наснаги і продуктивної педагогічної праці!

Конкурсу на кращу методичну розробку сучасного уроку серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області з підготовки за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Вітаємо переможців обласного конкурсу на кращу методичну розробку сучасного уроку серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області з підготовки за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»!

18 грудня 2019 року були підведені підсумкиобласного конкурсу на кращу методичну розробку сучасного уроку серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області  з підготовки за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Відповідно до наказу НМЦ ПТО у Донецькій областівід 22 жовтня 2019 року № 95 Конкурс проводився за двома номінаціями:

- краща методична розробка сучасного уроку з професійно-теоретичної підготовки;

- краща методична розробка сучасного уроку з професійно-практичної підготовки.

В Конкурсі взяли участь педагогічні працівники із 14 ЗП(ПТ)О області.

В номінації краща методична розробка сучасного уроку з професійно-теоретичної підготовки – 12 викладачів.

В номінації краща методична розробка сучасного уроку з професійно- практичної підготовки – 9 майстрів виробничого навчання.

Спільним рішенням журі було визначено переможців за кожною з номінацій.

За номінацією краща методична розробка сучасного уроку з професійно-практичної підготовки:

І місце – Медяник Олена Вікторівна та Білозуб Анна Вадимівна, майстри виробничого навчання Краматорського вищого професійного училища;

 IV місце – Трубчанінова Зоя Семенівна, майстер виробничого навчання Краматорського вищого професійного училища

Колектив Краматорського ВПУ щиро вітає переможців та бажає  подальших творчих досягнень в роботі.

ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК»

25 29листопада 2019 року в Краматорському ВПУ проходив тиждень з професії «Електрозварник».

Тиждень розпочався з тематичної лінійки, яку підготували та провели майстри виробничого навчання Риженкова Тетяна Вікторівна та Кулинич Сергій Миколайович разом зі своїми учнями. Ведучі лінійки ознайомили присутніх з історією виникнення зварки, розповіли про технологічний процес зварювання.

 

Детальніше...

Додаткова інформація